Ekonomi

Tüm Bankaların İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankalar hakkında geniş bir bilgi ile tüm bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları öğrenilebilir. Verilen oranları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Neye Göre Değişiyor?

Bankalar faiz oranlarını belirlerken kişinin talep ettiği tutarı dikkate alıyor. Bunun dışında kaç ay içerisinde geri ödeme yapılacak olduğu da önemlidir. Bu bilgiler neticesinde tüm bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları belirlenmektedir.

Aşağıda verilen bankalar üzerinden direkt olarak faiz oranlarının ne olduğunu görebilirsiniz.

Akbank Faiz Oranı

Faiz oranının belirlemesinin yapılması, sitede otomatik olarak ayarlanmış bir buton üzerinden anında yapılıyor. Bunun için tutar ve ödeme yapacağınız vade sayısını söylemeniz yeterlidir. Direkt olarak bu oran üzerinden yapacağınız ödemenin hesaplaması gerçekleşir.

Garanti Bankası Faiz Oranı

Bankadan kredi almak için faiz oranı hakkında bilgi almak isteyeceksiniz. Garanti bankası herkesin kendi taleplerine göre şekillenebilecek bir faiz hesaplama motoru oluşturmuştur. Örneğin 50.000 TL üzerinden, 48 ayda ödeyeceğiniz kredi için faiz oranı yüzde 1.39 olacaktır.

DenizBank

Faiz oranlarının bir motor üzerinden hesaplanmasından ziyade direkt olarak tablo halinde sunmuş olan Denizbank detaylandırma işlemini yapmıştır. 12 ay ya da 48 ay vade ile kredi almanız mümkündür. Kredi almak istiyorum diyen kişiler 1.04 faiz oranı ile 1.84 faiz oranı arasında bir hesaplamaya tabi tutulur.

Ziraat Bankası

Bankanın sunmuş olduğu kredi seçeneklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı ve güvenli şekilde kredi almanız için Ziraat Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Kredi almanız için gerekli olan online başvuru yapılmalıdır. Oranlar hakkında detaylı bilginin verilmesi müşteri hizmetleri aracılığıyla olabilir.

Odeabank

İhtiyaç kredisi veren bankalar arasında Odeabank da bulunuyor. Direkt olarak kredi almanız için sunulmuş olan hesaplama sistemi üzerinden faiz oranını öğrenebilirsiniz. Bankaların faiz oranları bilgisine göre hareket etmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu