Moda

Salaş Etek Trendleri

Salaş etek trendleri ile sokak giyiminde ya da akşamları özel bir yere gitmek istediğinizdekısa sürede iyi bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Salaş Etek Modelleri

Salaş etek modelleri içerisinde nelerin öne çıktığını örnek verirsek uzunluk bakımından diz altı, bileklere kadar olan asimetrik modeller öne çıkar. Bunun dışında renk bakımdan yeni sezonda karışık renklerin ve sade canlı tonların da ön planda olduğu görülmektedir.  Yine çiçek desenli modeller ve çizgili tasarımlar her zamanki popülerliğini koruyor. Aynı şekilde asimetrik tasarımlar da epey dikkat çekici. Bahar ayları yaz dönemlerinin vazgeçilmezilerinden olan bu etekler bir yandan kendinizi ferahlamış hissetmenizi sağlarken diğer yandan rahat bir kullanım olması ve güzel görüntüyle de artı kazandırıyor.

Salaş Etek Kombin Örnekleri

Salaş etek kombini yaparken dikkat edilmesi gereken detaylardan biri renk uyumudur. Eğer etek tek başına renkli ve gösterişliyse üst bölümü sade seçmek gerekir. Etek modelini bu şekilde daha da öne çıkarabilirsiniz. Bunun dışında eteğin klasik mi spor kesim mi olduğuna göre ayakkabı seçmek gerekir.  Klasik kesim salaş eteklerde, örneğin tüllü bir görüntü varsa sivri topuklu ayakkabılar iyi görüntü verecektir. Aynı şekilde aksesuar ve diğer makyaj saç gibi tamamlayıcıların da önemli olduğunu eklemek gerekiyor.

Salaş Kot Etekler

kot etek modelleri birçok kadının vazgeçemediği kombinlerdendir. Bunu kullanırken renk konusunda daha fazla dikkat etmek gerekir. Bunun nedeni  her kot eteğin her kıyafetle uymamasıdır.

Mini Salaş Etek Modelleri

Mini salaş etek modelleri  de bir diğer dikkat çeken tasarımlardandır. Diz üstünde yer alan bu etekler yaz aylarında akşam yürüyüşleri, etkinlikler ya da arkadaş buluşmaları gibi durumlarda  değerlendirilebilir. Ayrıca mini etek üzeri tüllü salaş etekleri de değerlendirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu