Ekonomi

İş Bankası Otomatik Fon Alımı Nedir? 

Türkiye’nin ilk ulusal bankası Türkiye İş Bankası otomatik fon alımı hizmeti ile müşterilerine kolay  birikim yapma imkanı sunuyor. İş Bankası Fon alım işlemi nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar…  

İş Bankası otomatik fon alımı bireysel ve ticari bankacılık alanında sunduğu hizmetlerle müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Cumhuriyet tarihinin ilk ulusal bankası ünvanını da taşıyan Türkiye İş Bankası fon alımı sistemiyle küçük tasarrufları büyük birikimlere dönüştürüyor. İş Bankası fon alımı sistemi, müşterilerine kolay bir şekilde birikim yapmayı vadediyor. İş Bankası’nın bu ayrıcalığından bahsetmeden önce genel olarak fon alımı nedir buna bakalım.

Fon Alımı Nedir? 

Banka müşterileri hesaplarında bulunan paraları değerlendirme noktasında fon alımını sıklıkla tercih eder hale geldi. İş Bankası fon alımı nedir? Vadesiz hesaplarda bulunan meblalar için kullanılan İş Bankası fon alımı, çok ciddi kazançlar sağlamaktadır. Ciddi kazançlar sağlamak isteyen banka müşterileri fon alım işlemini otomatik olarak gerçekleştirebiliyor. Parasını değerlendirmek isteyen banka müşterileriİş Bankası fon alımını kullanarak talimat verebiliyor. Çeşitli isimler adı altına yer alan fonlar, en fazla 45 günlük vadeler ile değerlendiriliyor. İş Bankası kendi bünyesindeki müşteriler için en az 20 TL ile en fazla 80.000 TL tutar arasında fon hesaplarına talimat vermelerine olanak sağlıyor.

Otomatik Fon Alımı Kazançları 

Türkiye İş Bankası otomatik fon alımı sistemiyle sunduğu birçok ayrıcalık mevcuttur. İş Bankası bünyesinde bulunan yatırım hesabınızla ya da İş Bankasına ait bir yakınınızın kredi kartıyla düzenli fon alım talimatı oluşturabilirsiniz.Hesap kesim tarihi gününde limitinizin uygunluğuna bakılarak kredi kartınıza düzenli alım tutarınca sisteme borç olarak geçecek ve kredi kartınızın son ödeme gününde ya da bu günleri takip eden diğer günlerde fonlar otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. İş Bankası’nda müşterilere sunulan fon çeşitlerinin şimdi kolay ve hızlı bir şekilde otomatik fon talimatı ile alımını yapabiliyor. Sizin için en uygun İş Bankası Şubesi veya internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde otomatik fon biriktirme talimatı başlatabilirsiniz. Yatırım hesabınızda küçük tasarruflarla İş Bankası fon alımı yöntemi ile büyük birikimlere dönüştürebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu