Moda

2018 Doğum Günü Kombinleri

Her ne kadar 10 yılda bir kutlanması uygun olsa da, 18 yaşına kadar her sene kutlanan doğum günlerinde herkes özel giyinmek ister. 2018 doğum günü kombinleri ile siz de daha şık olabilirsiniz.

2018 doğum günü kombinleri özellikle 18-35 yaş arası kadınlar için son derece önemli. Bu özel gün için neredeyse tüm yıl hazırlanan kadınlar, şık ve kaliteli görünen kıyafetler tercih etmektedir. Bu sezonun modası olan desenler bu yılın gözdesi olmakla birlikte, marjinal tarzlar seçenler için de mor, kurşun rengi gibi renkler popüler hale gelebilir.

Ultraviyole Mor

2018 Pantone rengi olan ultraviyole mor, elbiselerde tercih edeceğiniz bir renk olabilir. Özellikle sarışınsanız çok iyi bir görünüme kavuşabileceğiniz bu kıyafetleri, desenli detaylarda da tercih edebilirsiniz. Çeşitli desenler ve detaylar söz konusu olduğunda kilo sorunu olmayanlar için desenli dar elbiseler tercih edilebilir. Eğer bir tasarımcıyla çalışma şansınız varsa, kıyafetiniz ve ayakkabılarınızı takım olarak kullanabilirsiniz.

Tüllerin Modası

Mor renk demişken bu renkle birlikte kullanacağınız limon küfü tüllerle çok güzel kıyafetler yaptırabilirsiniz. Tüllerin moda olduğu 2018 yılında eteklerde ve volan kısımlarında tül detaylar tercih edebilirsiniz.

Volanlı Elbiseler

Volanlı elbiseler ve kıyafet modelleri tercih ettiğinizde modern, sade ve şık bir stil ortaya çıkarabilirsiniz. Volanlı elbise modelleri ile her zaman giyinebileceğiniz bir kıyafet tercihi yaparken, renk seçimini de ten renginize uygun olan renklerden yana yapabilirsiniz.

Tulumlar

Fırlayan göbeklerin en büyük yardımcısı olan tulumlar, hem şık görünmenizi sağlayacak hem de daha ince ve uzun görünmenize yardımcı olacaktır. Tulum modelleri 2018 yılında paçaların kısalmasıyla dikkat çekerken, renk olarak kırmızı, mor ve siyah renk dışında desenli renkleri de tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu