Moda

Kilolu Gelin Adayları Nasıl Seçim Yapmalı?

Kilosu fazla olan gelin adaylarının gelinlik seçimi söz konusu olduğunda nasıl bir karar vermeleri gerektiğini bilmeyen birçok kişi, hatalı seçimlerle bu özel günde başarısız sonuçlarla karşılaşabilmektedir.

Kilo sorunu olan ve fazlalıklarını kapatmak isteyenler farklı kesim ve modellerdeki kıyafetlerle doğru bir düğün elbisesi seçimi yapabilir. Prenses kesim gelinlikler, balık etekler ya da A kesim etekler kime yakışır merak ediyorsanız yazımızı takip etmelisiniz.

Balık Etek Gelinlikler

Kum saati gibi bir vücudu olanlar, balık etek gelinlikleri tercih edebilir. Bu gelinlik çeşitlerini tercih edecekseniz kusursuz bir vücudunuzun olması gerekir. Göbeğinizdeki fazlalıklar ya da kilolar varsa bu modellerden kaçınmanız gerekecektir.

A Kesim Gelinlikler

A kesim gelinlik modelleri tercih ederseniz göbek ve basen bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulmanız gerekecektir. Bu gelinlik çeşitlerinin tercih edilmesi durumunda, oldukça zarif ve uzun görünebilirsiniz. A kesim gelinlik modelleriyle her zaman iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Prenses Kesim Gelinlikler

Prenses kesim gelinliklerin kilolu olanlara yakışmadığı konusunu yerle bir eden Serena Williams, oldukça etkileyici olan gelinliği ile dikkat çekmiştir. Gelinlik seçimi konusunda bilinçli davranmak isteyen gelin adayları doğru bir yerden verilecek kabarıklık efektiyle çok etkileyici görünebilir. Ama straplez modeller ya da balo stili modellerden hangisinin tercih edileceğinin bilinmesi son derece önemlidir.

Asimetrik Gelinlikler

Asimetrik gelinlik modellerini tercih ederek de kilolarını kamufle etmek isteyen birçok kişi vardır. Bu kişiler için asimetrik gelinlik modelleri uygun olabilir. Farklı bölgelerde verev gelen kesimlerle istediğiniz gibi konfor elde edeceğiniz asimetrik serilerle hem cıvıl cıvıl hem de şık görünebilirsiniz. Doğru gelinlik seçimi konusunda kararını netleştirmek isteyenler için birbirinden şık modelleri tercih ederek yaz düğünlerini harekete geçirmek mümkün olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu