Diyet

Zayıflama Çayı Tarifi

 

Özellikle kadınlar bitkisel çaya düşkündür öyle değil mi? Lezzet olarak bayılmasalar da, faydalarına bayılıyorlar. Ama stres atmak için, ama rahatlamak için, ama zayıflamak için… Bitkisel çayların bilhassa zayıflamak da kullanıldığında hem fikiriz. Peki bu çaylarından hangisini kullanacağız. Buna nasıl karar vereceğiz. Öncelikle sorunlarınızı listeleyin. Daha sonra bitkisel çayları araştırın ve ne amaçla kullanıldığına bakın. Doğru çay tespitini ancak ve ancak bu şekilde yapabilirsiniz.

Kilolar, hemen her kadının derdi. Mutlaka bir yerinde fazlası olduğunu iddia ediyor hanımlar. Peki, bu fazlalarından nasıl kurtulacaklar? Bir çırpıda kurtulmak mümkün olmasa gerek. Ama bu çay ile 1 ayda 4 kilo vereceksiniz desem… Gözlerinize inanamıyorsunuz her halde. Doğru görüyorsunuz; sadece bir çay ile bir ayda dört kilo. Üstelik hazırlaması zor, yada temin etmesi zor, çok pahalı malzemelerden de oluşmuyor. Her yerde, her aktarda, her hanımımızın bulabileceği malzemeler…

Hemen bir aktara gidin ve 100 gram mate, 100 gram biberiye, 100 gram funda, 100 gram yeşil çay, 100 gram kekik ve limon satın alın. 1 litre taze kaynamış ve bekletip ılıtılmış sıcak suya, almış olduğunuz 100 gram yeşil çaydan 2 tatlı kaşığı çay ekleyin. Daha sonra elde ettiğiniz karışıma 1 tatlı kaşığı biberiye, bir tatlı kaşığı funda, bir tatlı kaşığı mate, bir tatlı kaşığı da kekik katın. Karışıma bir dilim de limon ekleyerek tat katabilirsiniz. Yaklaşık 7 / 8 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlendikten sonra, süzgeçten geçirin ve bu kolay çay ile ayda 4 kilo vermek için ilk adımınızı atın.

Bir an evvel istemediğiniz kilolarınızdan kurtulmanızı dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu