Moda

Çalışan Kadınlara Yaz Dopingi: Keten Kıyafetler

Günümüzde birçok kadın yoğun bir şekilde iş yaşamına katılmış durumda. Özellikle yaz aylarında uzun çalışma saatleri esnasında hem ofisin genel havasına uygun hem de sıcakların etkisinden olabildiğince az rahatsız olacak şekilde giyinebilmek tüm çalışan kadınlar için oldukça önemli. Bunun için çalışan kadınlara yaz dopingi ince ve şık keten kıyafetler ile geliyor.

Keten Pantolonlar İle Ofis Şıklığı Garanti!

Çalışan kadınların en fazla giydiği giysilerden biri pantolonlar. Rahatlığı şıklıkla harmanlayan aynı zamanda ofisin ciddi havasına uygun bir görünüm sergilemeye olanak tanıyan keten pantolonlar yaz boyunca çalışan kadınların adeta kurtarıcısı oluyor. Tüm keten kıyafetler gibi pantolonlar da havayı geçiren dokuları sayesinde terlemeyi en aza indiriyor. Özellikle lacivert keten pantolonları yine keten gömlek ya da bluzlarla kombinleyerek siz de yaz boyunca ofisin en şık kadını olmayı garantileyebilirsiniz.

Hem Rahat, Hem Şık Keten Elbiseler

En şık ve rahat keten kıyafetler arasında elbiseleri saymamak haksızlık olur. Markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında yer verdikleri keten elbiseler, özellikle de gömlek keten elbiseler ile ofiste kendinizi hem çok şık hem de çok rahat hissedebilirsiniz. Keten elbiseleri belinize takacağınız ince kemerler ile tamamlayıp, ayağınıza da uzun çalışma saatlerinde ayaklarınızın içinde rahat edeceği babet ya da dolgu topuklu ayakkabılar giyerek iş yaşamında da hem dozunda feminen hem de bakımlı ve şık bir kadın olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu