Yaşam

Uyurgezerlerin Başlarına Gelen Tuhaf Olaylar

Uyurgezerlerin başlarına gelen tuhaf olaylar ile ilgili merak ettiğiniz bütün bilgileri aşağıdaki makaleyi okuyarak elde edebilirsiniz.

Uyurgezer etrafınızda her zaman etrafımızda duyduğumuz olaylar ve rahatsızlıklar arasında yer alır. O zaman cidden uyurgezerlik tuhaf hastalıklar arasında olduğunu ne kadar biliyoruz? İşte uyurgezer kişilerde başına gelen tuhaf olaylar.

1.Aile Katili

Aile katili uyurgezer olayı eski zamanlardan beri oldukça bilinen ve hüsran bir sonla bitmiştir. 23 yaşında Ken Parks olarak bilinen kişi gece uykusunda uyanıyor. Arabasına binip eşinin ailesinin evine gidiyor. Kayınpederi ile fiziksel olarak yaptığı kavgayla kayınpederini öldürüyor. Ardından kayınvalidesini bıçaklıyor. Bu olaylar yaşandıktan sonra gidip polise de anlatıyor. Bu şekilde dünyaca bilinen olay psikolojik süreçten geçilerek suçsuz kabul edilmiştir.

2.Pencereden Atlayan Oğlan

Uyurgezerlerin tuhaf olaylarından biri de pencereden atlayan oğlan olayıdır. 2004 yılında oluşan bu vaka 4. Kattaki binadan kendini aşağıya atıyor. Çok ilginçtir ki bu çocuk ufak bir kırık bacakla kazadan kıl payı kurtulmuştur. Daha ilginç olanı ise tekrar kalkıp bir şey olmamış gibi yürümesidir. Bu olaylar olduktan sonra yatağına geçip tekrar uyumasıdır.

3.Vinçin Üzerinde Bir Uyurgezer

Genç bir kız vinçin üzerinde olmasıyla etrafındaki kişiler polisi yapılan ihbarla olay yerine gelmektedir. Polislerin gördükleri olay karşısında şaşırtan bir durumla karşılaşmışlardır. 15 yaşlarında uyuyan kızı görmüşlerdir. İtfaiyeciler ve polisler sakince kızın yanına giderek cep telefonunu alıyorlar ve bu şekilde ailesine ulaşıp ailesi tarafından uyandırılmaktadır. Bu şekilde kızın uyurgezer kişilerden biri olduğu fark edilmiş. Günümüzde ise kızın vincin üzerine çıkması hala merak konusudur.

4.Uyurgezerler Aldatır

Uyurgezerlerin başlarındaki ilginç olaylardan biri de evliliklerin riske atmasıdır. Bu hastalık uyurgezer kadını kendi eşinin evinde sadece 1 ay boyunca sürekli kullanılan prezervatifler ile karşılaşıyor. Durumu hiçbir şekilde anlamayan eş karısını yanında göremiyor ve aramaya başlıyor. Şaşkın eş karısını başka biriyle yakalıyor. Eşinin bir şey hatırlamamasıyla doktora giderler. Bu şekilde kadının uyurgezer olduğunu fark eder. Meğerse kadın her gece sokağa çıkıp yabancı kişilerle birliktelik yaşıyormuş.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu