Burçlar

Tüm Burçların Genel Özellikleri

Burçların genel özellikleri neler? Burçlar hangi konuda nasıl hareket ediyor? İşte sizin için burçların genel özellikleri…

Koç Burcu

Burçların özellikleri olarak ilk burç olarak Koçtan başlıyoruz. Koç burcu, kararlılığı ile bilinen burçtur. Her şeye hakim olmak istemesi, sürekli olarak soru sormasına yol açabilir. Aile hayatı içinde kesin kararları ve yönlendirici tavırları ile dikkat çeker.

Boğa

Boğa burçları sabırlı insanlardır. Aynı zamanda babacan tavırları ile dikkat çeker. Arkadaş ortamının aranan ismidir. Herkesi dinler ve haklıyı bulma çabası olmadan olayı çözümler. Son derece anlayışlı ve düşüncelidir.

İkizler

Genel özelliği elbette kararsız olmasıdır. Hayatının her alanında ne istediği konusunda küçük karışıklıklar yaşar. Ancak aile hayatında son derece düşüncelidir.

Yengeç

Yengeç burçları uysal tavırları ile dikkat çeker. Herkesle arkadaş olabilir, girdiği bir ortamda kolay kolay dikkat çekmez. Rahatsız olduğu şeyleri gündeme getirmez.

Aslan

Dikkat çekmek üzere dünyaya gelmiş olan Aslan burcu, her ortamda bir numara olmak ister. Aynı zamanda görüntüsü ile de dikkat çekmekten hoşlanır.

Başak

Titizlik ve detay… Başak burcu özellikleri dendiğinde akla gelen ilk özelliktir. Temiz ve detaycıdır.

Terazi

Olgunlukları ile her yaşta dikkat çeken terazi burçları, bazen sessizlikleri ile sizi bunaltabilir. Genel olarak kendisini anlatmayı sevmez. Çok fazla fikirlerini paylaşmaz.

Akrep

Alıngan olan akrep burçları, aynı zamanda çok eleştireldir. Her konuda fikri olan nadir burçlar arasındadır.

Yay

Yay burçları dendiğinde, bencillik akla gelir. Kendisini en çok düşünen burçlardan biri. Kendi hayatı, kendi eğlencesi noktasında yaşamayı sever.

Oğlak

İş, başarı ve hırs… Oğlak burçlarının olmazsa olmazı iş hayatıdır. Onlar için her şey somut olmalıdır. Başarı da bu somut şeyleri takip etmelidir.

Kova

Kova burçları için hayat son derece nettir. Arada kalma özelliği yoktur. Arkadaşları ve ailesi konusunda çok hassas olma özelliği vardır. Adalet onlar için ilk sırada yer alır.

Balık

Genel burç özellikleri için balık burçları duygusallığı ile akla gelir. Aynı zamanda ne istediğini bilen ve kararlı olan burçlardır. Arkadaş ortamında sevilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu