Güzellik

Piezo Burun Cerrahisi Nedir? Avantajlar Nelerdir?

Burun estetiği, en çok talep edilen estetik yöntemler arasında yer alıyor. Peki, piezo burun cerrahisi nedir? Bu makalede kısaca açıklıyoruz.

Estetik işlem olarak sunulan bu cerrahi yöntem, burnun yeniden şekillendirilmesi için kullanılan son teknoloji yöntemdir. Piezo burun cerrahisi, teknolojinin en yüksek olanaklarından faydalanarak işlemlerin uygulanmasını sağlar. Operasyon burnun dokusundaki yumuşak dokuları, damar ve sinirleri bir zarara uğramadan yeniden şekillendirme amacı ile uygulanacaktır. Son teknoloji yöntem olarak gösterilir.

Piezo Burun Cerrahisi Avantajları

Peki, bu yöntemin ne gibi avantajları var? Burun estetiği için kullanılan yöntemler; açık ve kapalı olmak üzere iki farklı ameliyat oluyor. Ancak bu yöntem ile birlikte, hastaların sağlamış olduğu pek çok avantaj var. Tüm bunları göz önünde bulundurup, piezo burun cerrahisi avantajları elde edilebilir. İşte sizin için yöntemin avantajları…

Ameliyat süresi kısalacak: Normal koşullarda uygulanan cerrahi yöntemler için süre uzun olduğundan, bu yöntem ile kısa süren bir operasyonun avantajını elde etmiş olacaksınız.

Kemik kırılmıyor: Genel olarak yapılan ameliyatlarda burun kemiği kırılır. Bu yöntem ile kırma işlemi olmaz. Ameliyat sırasında burunda kırık oluşmaz.

Hızlı iyileşme: Ameliyat süresinin kısa olması ve ameliyat sırasında uygulanan yöntem sayesinde, iyileşme de çok daha hızlı bir şekilde olacaktır. Çok daha hızlı şekilde iyileşmenin gerçekleşmesi sayesinde, kişinin normal hayata dönmesi de sağlanır.

Nefes almayı kolaylaştırır: Aynı zamanda önemli olan bir diğer husus, burnun işlevselliği konusunda da avantaj sağlıyor olmasıdır. İşlevsellik açısından da sizlerin daha rahat nefes almasını sağlayacaktır.

Piezo Burun Cerrahisi Yaptıranlar

Yöntemi uygulayanlar iyileşme sürecinin kısa olduğunu ve alınan sonuçtan memnun kaldığını bildiriyor. Önemli olan uygulamayı yapacak olan doktorun bu alanda deneyimli ve uzman olmasıdır. Sonrasında iyileşme sürecinde kontrol ve takiplerin de yapılması ile sorunsuz bir şekilde istenen görüntünün elde edilmesi mümkün olacak. Cerrahi işlemlerin uygulanmasında herhangi bir sorun yaşamadan piezo burun cerrahisi yaptıranlar tarafından da elde edilen bilgilere göre rahatlıkla taleplerinizi sunabilirsiniz. İyi bir doktor öncülüğünde cerrahi yöntem ile burun istenen şekle getirilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu