Dekorasyon

Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odalarında bu yıl daha çok desenli ve şık modeller dikkat çekiyor. Bu sezon özellikle oturma odalarında çiçek desenleri dikkat çekerken köşeli takımlar ve desenli berjer modelleri son derece ön plana çıkıyor. Tamamen aynı renk olan takımların yerine daha çok rengarenk modeller de farklı renkli tasarımlar dikkat çekiyor. Siz de oturma odası dekorasyonunuzu düzenlerken bu tip tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Oturma Odası Örnekleri

Oturma odası modellerinde bu sezon ayrıca dikkat çeken şık tasarımlar düğme motifli sırtlı koltuk modeller oluyor. Süet kumaşlı düğme desenli modeller özellikle yeni evleneneler için pek çok farklı seçenek sunuyor. Evini yenileyenler içinde özellikle son derece modern ve şık bir çok yeni tasarım şık ve farklı tasarımlarıyla pek çok kişi tarafından beğeniliyor. Sizde bu sezonun en iddialı ve yeni sezon koltuk tasarımı modellerini tercih ederek hoş stiller oluşturabilirsiniz.

Şık ve Modern Oturma Odaları

Bu yıl ayrıca pek çok kişinin de tercih ettiği oldukça modern orta sehpalı oturma grupları oturma odası tasarım konseptine son derece uygun seçenekleriyle tercih edilen şık modellerden. Bunun yanı sıra ayrıca çiçek desenli oturma odası modellerinin yanı sıra renkli ve desensiz modeller ve düz sade beyaz, kemik rengi, bej, grigibi renkler de oturma odası modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu