Dekorasyon

Kusursuz Dekorasyon İçin 6 Tüyo

Hepimiz evimizi kendi zevkimize göre dekore etmek isteriz. Evimiz bizi yansıtsın isteriz. Renkli, neşeli, cıvıltılı, aydınlık bir eviniz olsun istiyorsanız kombinlerinizi yaparken renklerin uyumunu, ışığın yansımalarını ve bütçenizi iyi kullanmalısınız. Aynı zaman da evinizdeki alanları da iyi değerlendirmelisiniz. Şimdi size kusursuz dekorasyon için 6 tüyo vereceğiz.

İşte O Kusursuz Dekorasyon İçin 6 Tüyo!

İlki ile başlayalım. Oturma alanınızın yeterli olmadığını düşündüğünüz yerlerde bankları içiniz rahat kullanabilirsiniz. Kumaşları da canlı desenlerden seçerek şık bir görüntü oluşturabilirisiniz. Aynı zamanda oturma alanınız artarak, genişler.

Ev Dekorasyonu
Ev Dekorasyonu

Evinizin giriş bölümü hem sizin için hem de evinize gelen misafirleriniz için önemlidir. Kullanışlı olduğu kadar sizi de yansıtmalıdır. Antre yeriniz varsa eğer burayı küçük bir oturma alanı ile değerlendirebilirsiniz. Zeminle duvarı süsleyen aksesuarların uyumuna da dikkat etmelisiniz. Eviniz için ilk ipucunu giriş bölümü verecektir unutmayın.

Üçüncü madde ise odalarınız da duvar ve perdelerin renk uyumudur. Zıt renk uyumu asla doğru değildir. Duvar ve perdeler mümkün olduğu kadar aynı renkte olmalıdır.

Kullanacağınız objeleri seçerken cam ve renklerinin birbiriyle aynı tonlarda olmasına dikkat etmelisiniz.

Beşinci maddemizde ise doğanın evinizde yer alması gerektiğini belirtiyoruz. Kesinlikle doğa bizlere evimizi dekore ederken çok hoş tüyolar fısıldıyor. Örneğin deniz kabukları gibi. Ama tabi ki aşırıya kaçmamak şartını da unutmayın.

Kusursuz Mutfak
Kusursuz Mutfak

Son maddemiz de yatak odalarınız için tüyolara yer veriyoruz. Renk katmanları yatak odalarınıza farklı bir hava katacaktır. Kullandığınız ana rengi kısıtlı tutarak onun tonlarında oynamalar yapabilirsiniz.

İşte kusursuz dekorasyon için 6 tüyo bunlar. Evinizi dekore ederken bunlara dikkat ettiğiniz de emin olun herkesin begenisini kazanan bir eviniz olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yukardaki resimdeki tasarımı yapabilecek bir türk mimar varmı ya.inanın bulsam hemen yaptıracağım.parası ne olursa olsun.Yazlığımızın dış görüntüsü aynı o resimdeki gibi.Bu dekarasyon yada benzeri bir dekarasyon kesinlikle tam bizim villaya uygun.lütfen yardımcı olun bana 🙁

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu