Güzellik

Kolaylıkla Yapabileceğiniz 9 Farklı Topuz Modeli

Kolaylıkla yapılacak topuz modelleri neler? 9 farklı topuz modeli ile saçlarınızın şık görünüme kavuşması mümkün. Bu makalede kısaca açıklayacağız.

Kolay topuz modelleri arasında yer alan 9 farklı model öneriyoruz.

  • Mohawk Stil Topuzu

Topuz modelleri arasında günlük kullanımların dışında yer alan bir modeldir. Kullanımı son derece şık olacaktır. Aynı zamanda özellikle sarı renkli olan saçlar için iyi bir seçimdir. Saçta yer alan farklı tonları en iyi şekilde ortaya çıkarır.

  • Yan Topuz

Yan topuz için yapmanız gereken saçlarınızı ikiye ayırıp sarmak. Saçlarınızı döndürüp sarın. Ardından bu iki saçı bir araya getirip altta yandan bir topuz haline getirin. Genel olarak yandan yapılan topuzlar için kullanımın son derece şık olacağı bir model. Saçların kıvırcık ve kabarık olması doğal görünüm açısından önemlidir.

  • Yarım Topuz

Yarım toplanan saçın üstten topuz olarak tutturulması da yarım topuz modelidir.

  • Örgülü Topuz

Daha şık bir topuz için önerdiğimiz modeller arasında örgülü tarzlar var. Örgülü modeller için sunulan seçenekleri değerlendirip ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Alttan örgülü modeller, üste doğru taşınan topuz şekli ile son derece şık duruyor.

Topuz Modeli

  • Gevşek Topuz

Canlı ve dağınık, şık olan bir model. Gevşek olarak ense kısmından yapıldığında aynı zamanda son derece doğal bir görünüm de sağlar. Yanlardan çıkan saçlarınıza da işlem uygulamadan bırakabilirsiniz. Günlük topuz modelidir.

  • Kolay Topuz

Hemen saçlarınızı var olan şekli ile topuz yapabilirsiniz. Pratik topuz modelleri arasında yer almaktadır. Hemen siz de bu şekilde bir model yapabilirsiniz.

  • İkili Topuz

Hem ensede hem de ensenin üst kısmında topuz yapılabilir. Yuvarlayarak yaptığınız model iki tane topuz olarak yapıldığından ikili topuz denir.

  • Pofuduk Topuz

Saçlarınızı kıvırcık hale getirdikten sonra tepeden katlayarak uygulayabilirsiniz. Sarıp uygulama yaptığınızda saçlarınız kabarık ve şık bir görünüm kazanır.

  • Beleriz Topuzu

Balerin topuzu düz saçlarda son derece şık duran bir modeldir. Kolay topuz modelleri arasında en kolay uygulanacak modellerden. Hemen sarıp tutturabilirsiniz.

Bu makalemizden edindiğiniz bilgiler doğrultusunda siz de istediğiniz zaman kolayca birbirinden farklı topuz modellerini deneyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu