Teknoloji

iPhone SE 3 Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar?

iPhone SE 3 Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar? Apple’ ın gözde ürünlerinden iPhone serisi seneler geçtikçe yeni üyeleriyle piyasaya çıkıyor. Apple bu kez 2022 serisi ürünlerinden iPhone SE 3 modelini duyuracak. 2020’ nin Nisan ayında çıkan sürümünün yerini alacak cihaz muhtemelen aynı tasarım ile gelecek. Merakla beklenen iPhone SE 3 özellikleri ve ne kadar olacağı şimdiden merak konusu oldu.

iPhone SE 3 Özellikleri Nelerdir, Fiyatı Ne Kadar? Ufak değişikliklerle birlikte iPhone SE 3 fiyatı ile olumlu anlamda şaşırtacak. iPhone SE 3 muhtemelen ucuz bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkacak. Peki merakla beklenen iPhone SE 3 özellikleri nelerdir? İşte iPhone SE 3 hakkında merak edilen detaylar yazımızda yer almaktadır.

iPhone SE 3 Fiyatı Ne Kadar Olacak

iPhone SE 3 fiyatı merakla beklenirken Businnes Daily raporuna göre 300 Dolar civarında bir fiyatla satılacak. Eğer bu bilgi doğruysa önceki 400 Dolarlık ürüne göre iPhone SE 3 Türkiye fiyatına bakıldığında çok daha ucuz olacak. Bir diğer söylentiye göre ise 400 Dolarlık fiyat etiketinin değişmeyeceği. Cihazın yeni özelliklere sahip olması fiyatının çok da düşmeyeceği fikrini haklı çıkarıyor. Çünkü 300 Dolarlık bir etiketinin olması söz konusu şartlarda fazladan bir özelliği bulunmayan bir cihaz algısını meydana getiriyor.

Dünya genelinde 1,4 milyar Android kullanıcısının bulunduğu biliniyor. Belli başlı cihazlar haricinde Android sınıfı cihazların genel olarak orta seviyeye hitap ettiği de ortada. Apple bu anlamda geride kalıyor diyebiliriz. Bunun farkına varmış olacaklar ki son dönemlerde orta segment fiyatları içeren ürünler sunmaya başladılar. iPhone SE 3 fiyatı itibariyle Çin gibi önemli pazarlarda yeni müşteriler elde edebilir.

Merakla Beklenen iPhone SE 3 Özellikleri Hakkında Tahminler

-Tasarım anlamında ciddi değişiklikler olmayacak. Klasik bir görünümle satışa sunulması muhtemel

-Daha hızlı çip bağlantılarına sahip olacak

-5G Destekleyecek

-En az 12 MP arka kamera ve 7MP ön kameraya sahip olacak

-4.7 İnç LCD Ekran bulundurması muhtemel

Apple 8 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte MacBook Pro ve diğer ürünlerin yanında SE 3 modelini de tanıtması bekleniyor. iPhone SE 3 hakkında şimdilik sadece tahminler yürütülebiliyor. Tahminleri bir yana koyacak olursak Apple’ ın orta segmenti hedeflediği anlaşılıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu