Moda

Hayır Diyemeyen Burçlar

Hayır diyemeyen burçlar hangisi? Evet, en çok merak edilenlerden biri de hayır diyemeyen burçlar… Bu makalede kısaca bilgi vereceğiz.

Günlük hayatın içinde daha uysal olan, hayır diyemeyen burç gruplarını fark edersiniz. Hayır diyemeyen burçlar daha çok duygusal anlamda hareket eden kişiler de oluyor. Sürekli olarak karşı tarafı düşünen yapısı ile hem hayır diyemiyor hem de direkt olarak karşı tarafın hislerine ve söylemlerine hak veriyor. Bu durumda onlar için hayır demek de biraz imkansız oluyor.

İşte hayır diyemeyen burçlar…

Yengeç Burcu

Elbette ilk akla gelen yengeç burcu oluyor. Neden mi? Çünkü duygusallık konusunda her burcun bir tık önünde olduğundan, genel anlamda hayır diyemeyenler konusunda da bir adım önde. Sadece hayır diyemiyor olmasının altında duygusallık yatmaz. Aynı zamanda yengeç burcunun hayır diyemiyor olmasında, uysal bir burç olması da yatar. Onun için uygun olan durumlar olarak görüp, zorlayıcı etkiler yaratmadan genel olarak size uyar.

Kova Burcu

Kova burcu, hayatını başka insanlara göre şekillendirme konusunda zorlanmayan bir burçtur. Aynı zamanda uysal burçlar arasında da yer aldığından, gün içinde başkalarına göre hareket etmesi de kolaylaşır. Pratikliği ile insanların taleplerine hemen karşılık verme yeteneği de vardır. Tüm bunlar birleştiğinde, aslında kova burçlarının birine göre hareket etme durumunun daha kolay olduğu görülür. Bu sayede direkt olarak kova burçları hayır deme konusunda çekingen olabilir. Genel olarak kendisini EVET demeye de uydurduğu, kolayca evet diyebileceği durumlara geldiği ortaya çıkmaktadır.

Balık Burcu

Balık burçları da duygusal olan burçlar arasında. Duygularını ön planda tuttuğundan, çoğu zaman hayatı için mantıksız olan şeylere de evet diyebiliyor. Günlük hayatın içinde bunu daha çok yaptığını söyleyebiliriz. Önemli kararlar alırken duygusal davranması dışında, mantıksız hareket etmemek üzere de bir tavrı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak ufak tefek konular için hayır dememek, onun için çok daha mantıklı gelecektir. Duygusal burç özellikleri olarak hayır diyememenin en çok görüldüğü burçlardan biridir.

Burç özelliklerinin yanı sıra, kişinin yükseleni ve günlük hayatın içindeki tavrı da önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu