Moda

Dünyanın En Pahalı 3 Parfümü Hangileridir?

Dünyanın En Pahalı 3 Parfümü Hangileridir? Dünyanın en pahalı parfümü kapsamında ön plana çıkan 3 adet parfüm vardır. İşte o 3 parfüm hangileridir yazımızda..

Dünyanın En Pahalı 3 Parfümü Hangileridir? Dünyanın en pahalı parfümü alanında ön plana 3 adet parfüm çıkar. Bu parfümler ise şunlardır;

1) DKNY Golden Delicios Million Dollar fragrance Bottle

Dünyanın en pahalı parfümleri arasında yer alır. kadınlar ve erkekler tarafından kullanılan ve gün boyu kalıcı olan bir kokuya sahiptir. Gün içinde etkisini kaybetmeden güzel kokmayı herkes ister. Özellikle yazın bunaltıcı sıcaklarında herkes parfüm ve deodoranta ihtiyaç duyar. Yaz aylarında aşırı terlemeyle karşı karşıya kalındığı için bu durum zamanla kötü koku etkisi de yapar. Bunun için kullanılan bu iki ürün gün boyu insanlar açısından kurtarıcı rol oynar.

2) Clice Christian  No.1Imperial Majesty Perfume

Pahalı ikinci parfüm olarak ortaya çıkar. En pahalı ikinci parfüm olduğu için kokusu da çok hoştur. Direk elbiseye değil vücuda da sıkıldığı zaman rahatsız edici bir etkiye sahip değildir. Yani vücut yüzeyinde tahriş yapma ya da yapış yapış olma gibi bir duruma neden olmaz. Ayrıca vücut yüzeyine sıkıldığı için elbisenizin de derinize yapışacağını düşünmeyin. Bu gibi durumlar da asla söz konusu olmaz. Kadınlara özel zengin koku çeşitlerini bu marka içinde keşfedebilirsiniz. Birçok insan için vazgeçilmez olan ve toplum içinde rahat hareket etme imkanı sağlayan bir materyaldir.

3) Baccarat Les Larmes Sacress de Thebes

Dünyanın en pahalı parfümleri arasında üçüncü sırada yer alır. En pahalı parfümler denildiği zaman bu parfüm ön plana çıkar. Her gün zamanın çoğu dışarıda geçirilir. Bu süreçte toplum içinde güzel bir koku ile etki yaratmayı isteyebilirsiniz. Kalıcı etki arayan kullanıcılar markanın ürünlerinden oldukça memnun. İhtiyacınıza uygun olarak bulabileceğiniz her ürün setler eşliğinde satışa sunulur. Vücut yüzeyinde tahriş yapma ya da yapış yapış olma gibi bir duruma neden olmaz. Ayrıca vücut yüzeyine sıkıldığı için elbisenizin de derinize yapışacağını düşünmeyin. Bu gibi durumlar da asla söz konusu olmaz. En pahalı 3 parfüm arasında bunlar yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu