Yaşam

DEĞİŞİK ARA YÜZLERİN GELİŞTİRİLMESİ

DEĞİŞİK ARA YÜZLERİN GELİŞTİRİLMESİ

Düşünme mekanizması baştan sona kadar incelenerek akış diyagramlarına aktarıldığında düşünmenin çok fonksiyonlu bir yapıya sahip olduğu anlaşılır. Her yapının kendisine has platformları olduğu gibi düşüncelerinde sabit mantık algılayışları ile oluşturduğu düşünme kalıpları vardır. Var olan düşünme kalıpları dışında yeni yeni düşünme düzenekleri kurulmalı, algoritmalar tasarlanmalı, değişik ara yüzler geliştirilmelidir. Bu sayede mimarisi tamamlanan projeler sistem dahilinde meydana geldiği için kanıtlanılabilirlik ve geliştirilebilirlik açısından devrim niteliği taşımaktadır.
Konuların, fikirlerin yahut ana mantık kalıplarının araştırılarak önem sıralaması formuna dökülmesi önemlidir fakat asıl önemli olansa konuların zihindeki bağlantı noktalarının bulunarak çağrışım evresine hazırlanmasıdır. Dolayısı ile çağrışım yapamayan fikirlerin mimarisel diyagramların üzerine montajının gerçekleştirilmesi lüzum teşkil etmediği gibi aynı zamanda uygulanabilir olması açısından da tutarsız olabileceği zihinlerde soru işaretleri bırakmaktadır. Fikirler yalnızca kâğıt ya da sonuca döküldüğü takdirde kanıt niteliği taşımaktadır. Halbuki benim insanların zihinlerinde kullanılabilmesi için geliştirmiş olduğum yapay zeka sisteminin uygulanması fikirlerdeki yaratıcılığı ön plana çıkartarak metodiksel çalışma prensiplerini yerine getiriyorken aynı zamanda da zihin performansını en yüksek değerlere çıkartmaya devam etmektedir.
Kullanılan yöntemler çözüm odaklı ve kesin sonuç üretebilen süreçler içerdiği için iş hayatında, sosyal hayatta ve problemin baskısını ortadan kaldırma amacıyla da kullanılarak istenilen performansın daha fazlasını karşılamaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu