Moda

BKM Express Nedir, Nasıl Kullanılır? 

BKM Express bankacılık sistemleri konusunda son derece önemli bir güvenli platform olarak ilgi çekmektedir. Bu makalede kısaca bilgi vereceğiz.

BKM Express internet üzerinden yapılan alışverişlerde kartı taşımaya gerek kalmadan taksit yapma, puan kazanma ve güvenli alışveriş yapma hizmetidir. Birçok kişinin kolaylıkla kullandığı bu sistemi uygulamak istediğinizde bir nevi sanal cüzdan şeklinde ödeme gönderip almanız mümkün olmaktadır. Android ve iPhone üzerinden kolay ve güvenli alışveriş yapma imkanı sunan bu işlemlerle avantajlı sistemler oluşturmanız mümkün olabilir.

Birçok farklı uygulamanın gerçekleşmesini sağlayan ve çözüm bulmanız gerektiğinde kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan BKM Express ile aradığınız güvenli alışveriş portalını oluşturabilirsiniz. Eğer satıcıysanız bu sistem üzerinden birçok farklı pos cihazı kullanmanıza gerek kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Müşterileriniz tüm kredi kartlarıyla güvenle alışveriş yapabilecekler.

BKM Express Nasıl Kullanılır?

Sisteme üye olarak, üyelik sonrasında da kart bilgilerinizi tanımlatmanız gerekecektir. Kolaylıkla alışveriş yapmanızı sağlayacak bu sistemde kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. BKM ile ödeme yapmak istediğinizde bu seçeneği tercih ederek sisteme giriş için belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Genelde kart numaranızın ilk ya da son hanelerini girerek işlem yapmanıza imkan sağlayan bu sistem son derece güvenlidir. Çünkü her aşamada bilgi edinmenizi sağlayacak olan SMS ve güvenlik bilgilendirmeleri söz konusu olmaktadır. İstediğiniz cep telefonu ya da banka kartına da ödeme yapma şansınız olabiliyor.

BKM Express Nerelerde Kullanılır?

Genelde birçok yerde geçerli olan BKM geçen yerler genelde internet siteleridir. Çünkü güvenli alışveriş imkanının olduğu her yerde bu sistemleri kullanabilirsiniz. Güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan ve hızlı çözümler sunan bu tür işlemleri gerçekleştirmek istediğinizde ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçmelisiniz. Sisteme girdiğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şifreniz bankacılık sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza  iletilir. Güven içinde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Birçok yerde geçerli olan bu ödeme sistemi, A101, DR, Boyner, Pegasus gibi birçok farklı yerde kullanılmaktadır. Alışveriş yapmak istediğinizde son derece önemli olan bu sisteme üye olarak kart bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu