Moda

Beyaz Renginin Sadeliği İle Büyüleyin 

Son yıllarda ne kadar renkli şeyler moda olsada her zaman beyaz renginin sadeliği ile büyüleme ön planda.

Her mağazaya gittiğimiz zaman çok farklı renkler görmekteyiz. Ama beyaz renginin sadeliği ile büyülenmek kadar güzel bir şey olmaz. Genellikle siyah, lacivert ve koyu renkleri tercih etsek de beyaz renk her zaman sade ve şık olmaktadır. Bayanlar geceler de koyu renklerden ise beyaz rengini tercih etmektedirler. Beyaz renginin sadeliği ile büyülemeye ne dersiniz.

Beyaz İle Aydınlık Geceler/ Dantelli Beyaz Geceler

Son yıllar da sadece beyaz kıyafetleri gelinlerin giydiğini biliyoruz. Ama beyaz sadece gelinlerin değil herkesin tercih bir renk olmaktadır. Beyaz ile aydınlık gecelere katılmak isterseniz özellikle de bir düğüne katılacaksanız mutlaka giyeceğiniz kıyafet kısa tercih edilmelidir. Çünkü gelinden çok ilgi odağı olmamız için tercih edilmelidir.

Vintage Beyaz Geceler

Vintange giyim günümüz de çok fazla tercih edilmektedir. Bu giyim tarzını gündüz değil geceleri tercih etmelisiniz. Doğru bir seçimleri ile ilgi odağı olabilirsiniz.

Beyazın Renkli Hali ile Büyüleyin

Herkes beyazı tek olarak kullanmayabilir. Beyaz rengini hafif desenli ve ebru deseni tercih ederek de kombin yapabilirsiniz. Sadece abartıya kaçmadan  sade olmasına dikkat etmek gerekir.

Baştan Aşağı Beyaz ile Büyüleyin

Beyazı beyaz ile kombinlemek çok zor olmaktadır. Fakat doğru kıyafetleri seçerek çok sade ve şık olabilmek sizlere bağlıdır. Her zaman beyaz giyinmek cesaret ister. Beyaz kombinlerde baştan aşağıya bütün kıyafet ve aksesuarlara dikkat ve özen göstermek gerekir. Çok dikkat çekmek istemezseniz eğer ayakkabı rengini farklı kullanabilirsiniz.

Beyaz Rengi ile Kullanılacak Takı ve Aksesuarlar

Takı ve aksesuar seçimi doğru yapıldığı zaman her zaman kıyafetleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Beyaz ile her renk takı ve aksesuar kullanılmaktadır. Beyaza yakışmayan bir renk hemen hemen yoktur. Sadece beyaz rengi ile büyülemek istiyorsanız seçeceğiniz takılar ve aksesuarlar kıyafetinizi fazla abartmayacak şekilde seçilmelidir. O zaman  beyaz rengi ile herkesi büyülemeyi başarabilirsiniz.  Beyaz renkli kıyafetlerinize hareket katmak ve enerjik gözükmek içinde farklı renkler ile kombin yapılabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu