Burçlar

Balık Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Balık burcu sezgileri en iyi burçlardandır. Merhametli, sanat yönü güçlü ve düşünceli oluşuyla bir insanda olması gereken tüm güzellikleri barındırır nerdeyse. Ona kötülük yapılsa bile iyilikle karşılık vermeyi tercih eder.

Balık Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Su elementinin sezgileri ön plâna çıkaran yönü ile çoğu şey hakkında fikir yürütmesine bile yoktur. Çünkü derin bir hissiyatla bunu anlayabilirler. Hayal kurmak Balık burcu ile özdeşleştiği için sanat için yaratılmışlardır diyebiliriz. Saf gibi görünseler de olayın perde arkasını anladıkları andan itibaren intikam duygusuyla yaklaşabilirler. Her yaşanan olayın, her konuşulan sözün önünü arkasını araştırır. Biraz çekingen olduğu için farklı ortamlar onları gergin duruma sürükleyebilir. Etrafında bulunan herkese karşı iyi niyet besler. Evlenmeye meyillidirler. Yuva ve aile onlar için önemli yer tutar. Burçlara dair her şey söz konusu olduğunda Balık burcunu kanatsız melek olarak tanımlamak, en net söylem olacaktır.

Balık Burcu Kadını

Spiritüel yönleri çok iyi olan Balık kadını, hiç kimsenin düşünemeyeceği derinlikte düşünme yetisine sahiptir. Çok derinden bir umursama hâli yaşadıkları için kalp kırıklıklarının üstesinden gelmekte de çoğu zaman zorlanırlar. Bugünün değil geçmiş ve geleceğin insanıdır onlar. Ya geçmişi hayal ederler ya da geleceği merak ederler. Hüzün durumu bir hayli uzun sürebilmektedir. Neptün gezegeni tarafından yönetildiği için gizemli, ezoterik ve dinî konularda yeteneklidirler ve derin düşünürler. İnsanlara yardım etmeyi çok sevseler de ihtiyaç duyduklarında yardım istemekten çekinirler. Partnerlerine bağlılıkları olağanüstüdür. Kendi başlarına eğlenmeyi başarabilen kişilerdir.

Balık Burcu Erkeği

İnsanlara karşı empati kabiliyeti çok fazladır. Üzülen bir kişi gördüklerinde yardım etme dürtüleri harekete geçer. Resim, müzik, yazı ve dans onların kendini ifade etme biçimidir. Derin düşünmekten kaynaklanan bir karamsarlık yaşarlar. Geçmişte ona kötülük eden biri olmuşsa bunu asla ama asla unutmazlar. Kendi kabuğunda yaşamayı seven Balık erkeği, değişime pek fazla açık değildir. Doğa, gökyüzü onların hayal dünyasını besleyen en önemli unsurlardır. Romantizmi seven Balık erkeğinin sevdiği için yapamayacağı şey yoktur. Kurumsal bir iş yeri balık erkeği için uygun değildir çünkü onlar, hayal güçlerini yansıtabildiği yerde mutludurlar.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu