Moda

Aynı Siyah Etekle Dört Farklı Kombin Önerisi

Bazı kıyafetler vardır ki hemen her kadının gardırobunda kendisine yer bulmuş ve tıpkı siyah etekler gibi olmazsa olmazlar arasına adını altın harflerle kazımıştır Bu tür klasikleşmiş parçaların gözde olmasının nedeni ise çoklu kombinlenebilme özelliğine sahip olmalarıdır. Bu durum aynı zamanda minumum bütçe ile yaratıcığınızı bir araya getirerek, birbirinden farklı stillerde çokca kombin meydana getirebileceğiniz anlamına gelmektedir. İnanmayanlar ve kathiyen mümkün olmadığını düşünenler için hemen aşağıda siyah, dar ve dizüstü bir etekle dört ayrı tarzda kombin denemesi yapalım…

Siyah Etekle Sokak Kombini

Ana parçamız siyah mini eteği sokak kombinine uyarlayabilmek için feminenliğini kırmamız gerekmekte. Açık tonlarda salaş, boğazlı bir kazak bu anlamda işimizi görür. Ayakkabı tercihinde ise ufak dolgu topuklu nude renkleri tercih etmek çok daha cool bir görünüm yakalamamıza yardımcı olacaktır.

Siyah Etekle Haftasonu Kombini

Haftasonu tatilini sinema ya da alışveriş tarzında etkinliklerle geçirmek için işte harika bir kombin! Omuz detayları bulunan gri tonlarında triko bir bluzu, siyah etek ile biraraya getirdik. Elde ettiğimiz bu nötürlemeyi deri ceketle daha rocker bir hale getirip; bordo çizmelerle renklendirerek kombini daha enerjik kıldık.

Siyah Etekle Ofis Kombini

Ciddi ve kendinden emin bir görüntü elde edebilmek için bu kez kurtarıcı eteğimizi, kollarında tül detayları bulunan beyaz bir gömlek ile buluşturuyoruz. Ayakkabı ve çanta tercihimizde nar çiçeğinin tonsürtonuna başvurarak, kombinimizdeki ciddiyetin çekiciliğini arttırmış oluyoruz.

Siyah Etekle Öğle Yemeği

Kız kıza ya da belki de erkek arkadaşınızla vakit geçireceğiniz bu keyifli öğle molası için askılı, dikdörtgen yakalı, morun mat tonlarında bir üst ile bütünledik. Diğerlerinde olduğu gibi renk açımını yine çanta aracılığıyla sağladık. Çantamızda bulunan somon detaylar geçiş hatlarının yumuşamasını sağladı. Son olarak elbette bir mini etek kombini stilettosuz düşünülemezdi değil mi?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu