Moda

Yüksek Bel Jean Nasıl Seçilmelidir?

Yüksek Bel Jean

Moda dünyasında jean konusunun ayrı bir önemi vardır Her dönemde farklı versiyonları moda olan jean konusunda günümüzde de önemli gelişmeler yaşanmaktadır. 2015 jean modası incelendiğinde, yüksek bel jean nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görüyoruz. Bu soru sıklıkla gündeme gelmektedir.

Yüksek Bel Jean

Yüksek bel jean modası, 90’lı yıllarda oldukça yaygın ola bir konuydu. Günümüzde bu akımın geri geldiğini ve bu tarz jean pantolonların sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Bu tarz pantolonlar tercih edilirken birçok faktör göz önünde bulundurulmalı ve dikkatli bir şekilde karar verilmelidir. Aksi halde sonuç olumsuz olacaktır.

Yüksek bel jean tercih ederken fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu noktada bacak boyunuz ve bel genişliğiniz önem kazanmaktadır. Bu tarz pantolonları kombin ederken, genellikle kısa t-shirt seçimi yapılmalıdır. Böylelikle pantolonun yüksek bel olduğu net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Yüksek Bel Jean

Yüksek bel jean konusunda önemli bir trend de 70’li yıllardan kalma trenddir. Bu da hem yüksek bel hem de İspanyol paça olan kot pantolonlardır. Bu tarz pantolonlar, tarzınıza bütünlük katacaktır. Bu seçimi yaparken de özellikle çanta seçiminize dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayakkabınız görünmeyeceği için rahat olan ayakkabınızı tercih edebilirsiniz.

Yüksek bel jean tercihi yaparken tüm etkenlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle gençler arasında yaygın olan bu trend, bir miktar risk içermektedir. Bu nedenle tercih ettiğiniz tüm aksesuarlar ile uyum sağlaması ve bu uyumun göze çarpması konusu son derece önemli bir konudur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu