Güzellik

Yüksek At Kuyruğu Saç Modelleri Yeni Trend Oldu

2017 tarihinden itibaren daha fazla kullanılan at kuyruğu saç modelleri, 2018 yılına da bomba gibi giriş yaptı.

Yakın zaman içerisinde yüksek at kuyruğu saç modelleri yeni trend oldu. Çok sayıda model seçeneğinin yer aldığı at kuyruğu modelleri bayanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Düz At Kuyruğu

Bu modelin en fazla spor tarzlarda tercih edildiği bilinmektedir. Bununla beraber kullanım alanlarında sade bir şıklık elde edebilmek için abiye kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Sizde modelin sizi nasıl göstermesini isterseniz, ona göre aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Krepe Model At Kuyruğu

At kuyruğu modelleri içerisinde tercih edilen modeller arasında düz saçlara krepe atılarak uygulanan at kuyruğu çeşididir. Bu model üzerinde dilerseniz saçınızın önüne yine sımsıkı şekilde uygulayabilirsiniz. Dilerseniz ön tarafta biraz kabarması için krepe yapabilirsiniz.

Örgülü Modeller

Doğal görünmek adına tercih edilmeye devam eden diğer bir seçenek ise örgülerin kullanılmasıdır. Saçınızı tepeden toplamakla beraber, sağ ya da sol taraftan örgü de kullanabilirsiniz. Örgünün uç kısmını saçınızın etrafında kolay bir şekilde dolayabilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak orta bölümden yarım örgü gerçekleştirerek, tam tepe noktasından toplama işlemini yapabilirsiniz

Baktığını zaman bu modelin sizi şık olduğunu görebilirsiniz. Bu modeller sizlere sadece bir şıklık sunmaktadır. Kişinin saç rengi yapısı ve saçını toplama şekliyle ilgili olarak bu model sayesinde istediğiniz hoş görünüme anında kavuşabilirsiniz.

Dalgalı Saçlar

Saçlarınızı topladıktan hemen sonra maşa kullanarak kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz. İnce ince yaptığınız maşalardan hemen sonra saçlarınızı ayırmanız gerekir. Tepeden yapılacak olan at kuyruğunda maşa kullanarak dalgalı bir görünümün verebilirsiniz. Yüksek at kuyruğu saç modelleri içinde dalgalı saç yapısında da çok sık kullanılan seçenekler arasındadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu