Burçlar

Yeni Ayın Burçlara Etkileri

Yeni ayın burçlara etkileri nasıl oluyor? Yeni ay hangi burçta gerçekleşirse, diğer burçlara etkisi nasıl oluyor? Kısaca bu makalede anlatacağız.

İşte sorunuzun yanıtı. Yeni ayın burçlara etkisi. Burçlar yeni aydan nasıl etkileniyor ve genel anlamda burçlar üzerinde nasıl bir ruh hali yaratıyor?

Koç Burcu

Koç burcu yeni aydan kişisel anlamda kendisini daha güçlü hissederek etkileniyor. Aynı zamanda bu dönemde kendisini daha çekici bulmaya eğilimli. Kariyer alanında plan ve dönüşümlerin yaşanmasında da olağan.

Boğa

Boğa burçları kendi öz benliğinin kıymetini anlayacağı bir döneme giriyor. Kendinizle zaman geçirmek size iyi gelecek.

İkizler

İkizler burcu denge kurmaya hazır olduğu bir dönemde. Aile, iş hayatı gibi alanlarda dengeyi kurarak mutlak mutluluğu yakalamanız bekleniyor.

Yengeç

Duygusal yengeç burçları, yeni ay döneminde de duygusallığı arttırıyor. Bu dönemde şansınız da yüksek. Mutluluk kapınızı çalmak üzere.

Aslan

Son dönemlerde yaşadığınız kalıcı stresler varsa, bu dönemde aşabilirsiniz. Yeni aşk, yeni iş gibi güzel başlangıçlar sizi bulabilir.

Başak

Başak burçlarının önünde birkaç engel var. Aile, iş, para olabilir. Yeni ay sonunda hafifleme olacak. Hayatınızda yeni bir döneme başlayacaksınız.

Terazi

Terazi burçları yeni ay etkisi ile birlikte, çok daha huzurlu bir döneme giriyor. Yeni ayın etkisi aile hayatında yaşanan huzur dolu gelişmeler olacak.

Akrep

Yeni ay ile birlikte akrep burçlarının kapısını evlilik çalabilir. Evli olan akrep burçları ise ikinci baharını yaşadığı bir döneme giriyor.

Yay

Eğlencesinden ödün vermeyen yay burçları, yeni ay ile birlikte eğlenceli döneme devam ediyor. Parasal anlamda bolluk yaşanması mümkün.

Oğlak

Yeni aydan oğlak burcu pozitif etkileniyor. Hayatına yön verme konusunda kararlar alan oğlak burcu, çok daha emin adımlarla ilerleyeceği bir yaşama merhaba diyecek.

Kova

Kova burcu için yeni birtakım ruhsal gerilimler demek. Aile hayatında ya da ilişkilerde dönüşümler, istenmeyen durumlar söz konusu olabilir.

Balık

Balık burcu yeni ay etkisi, iş alanında görülüyor. İş hayatında bir yenilik, terfi ya da yeni bir sektörde işe başlama gibi köklü değişiklikler olabilir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu