Moda

Yazın Modası Olan Ayakkabılar

Ayakkabılarınızın modaya uygun olmasını mı istiyorsunuz? Yazın moda olan ayakkabılar arasından seçiminizi yapın.

Yazın Hangi Ayakkabıyı Giymeliyim?

Yazın moda olan ayakkabılar arasından seçim yapmak isteyen bir kişi hangi ayakkabıyı giymeliyim sorusunu sorabilir. Sorunun cevaplanması ise aslında kişinin bu ayakkabıyı ne zaman giyeceği, ne şekilde kombin edeceği üzerinden cevaplanmalıdır. Eğer özel bir kombin olacaksa, mutlaka şık bir ayakkabının tercih edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Şık Ayakkabılar;

Söz konusu bir davet ya da özel bir gece ise yaz için seçmiş olduğunuz ayakkabının son derece şık bir ayakkabı olması gerekiyor. Bunun için hafif topuklu ayakkabılar, stilettolar tercih edilebilir. Taşlı olan ayakkabılar, lame ayakkabılar bu yaz son derece moda. Dilerseniz şık olmak adına sunulan bu örnek ayakkabılar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Babetler;

Dilerseniz babet seçerek de şık olabilirsiniz. Daha çok spor bir şıklık için babet tercih etmenizi öneririz. Giydiğiniz etekler – elbiseler ile rahatça kombin edebilirsiniz. Alacağınız ayakkabının renginin kıyafetinize uygun olması önemli. Bunun için sade ayakkabılar alabilirsiniz. Tek renk olan ayakkabılar ya da küçük desenleri olan ayakkabılar ile kombin oluşturmanız mümkündür.

Yazın Hangi Topuklu Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Eğer ayakkabıyı şık bir gecede giyecekseniz yazın hangi topuklu ayakkabıyı giymeliyim sorusunu ince ve zarif topuklu ayakkabıları şeklinde cevaplayabiliriz. Ancak kırda giyilecek olan bir ayakkabı için ise mutlaka dolgu topuk seçimi yapmalısınız. Giydiğiniz ayakkabının bulunduğunuz zemine uygun olması, dikkat etmeniz gereken en önemli husus. Bunun için mutlaka seçiminizi ona göre yapmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Hangi topuklu ayakkabı modelini giymeye karar verdiyseniz, renk seçimini de yaza uygun şekilde yapmalısınız. Açık renk ayakkabıların 2018 yaz modası ayakkabılar arasından seçiminizi yapın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu