Dekorasyon

Yaz Mevsiminde Ev Dekorasyonu

Genel olarak bütün herkes baharın gelmesini çok fazla ister. Baharın gelmesi ile havalar ısınmaya başlar ve ardından yaz mevsimi gelecektir. Yaz gelince genellikle ilk akıla gelen sıcak havalar ve yaz mevsiminde ev dekorasyonu çalışmaları yapmak gelir. Bu sayede yazın evler  daha canlı ve cıvıl cıvıl olacaktır.

Yaz Dekorasyon Fikirleri

Yaz gelince havalar ısınır, kombiler kapatılır ve pencereler sonuna kadar açılır. Genel olarak bayanlar bu mevsimde evleri ile uğraşmayı çok severler ve kış için evlerini hazırlarlar. İlk olarak yaz dekorasyon fikirleri için bilgi edinirler. Ardından da evin daha ferah görünmesi için kışlıkları kaldırarak belki de evde bulunan eşyaları yenilemek en doğru karar olacaktır. Bunun için eşyaları yenilerken modayı da takip etmeniz dekorasyon için önemlidir. Bu sene genellikle gri ve sarılar kullanılırken pembenin farklı tonları ile yeşiller de çok daha doğru seçim olacaktır. Ayrıca duvarlarınız için limon sarısı ya da gir rengi kullanarak çok daha farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Son Moda Yaz Dekorasyonları

Yazın herkes kendini daha mutlu edecek evlerini yenilemek için son moda yaz dekorasyonu yaparlar. Klasik renklerden seçim yapabilir ancak özellikle klasik bir renk olan beyazın zaman içinde kirleneceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yerine gri yada siyah renkleri tercih ederseniz hem modayı yakalamış olacak hem de kendiniz için çok daha farklı bir hava sağlayacaksınız.

Dekorasyonda Mobilya Seçimi

Her dönem farklı mobilya modası bulunmaktadır. Ancak değişmeyen pek çok seçenekler yer almaktadır. Dekorasyonda mobilya seçimi yaparken zigon sehpa çeşitlerinden yararlanabilir ve dekoratif objeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle mobilya seçimi yaparken kesinlikle temel temalarınıza uygun ürün ve aksesuarları seçmenizde büyük fayda vardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu