Teknoloji

Windows 10’a APK Nasıl Yüklenir?

Bilgisayar kullanıcılarına dağıtıldığı günden bugüne kadar herkesin beğendiği Windows 10 yazılımı çok kullanılmaktadır. Bundan dolayıda Windows 1O’a APK nasıl yüklenir? Sorusu oldukça sık sorulmaktadır.

Windows 10’a Apk nasıl yüklenir? Windows 10 ‘a Android  APK ile ilgili oldukça çok soru sorulmakta ve araştırılmaktadır. Sizler için bu konu ile ilgili ufak bilgiler paylaşmak isterim yazımda.

Windows 10’a APK Nasıl Yüklenir?

Windows 10’a APK nasıl yüklenir? Bilgisayar kullanıcıların çok araştırdığı bir soru olmaktadır. Windows’un yeni bir işletim sistemi olarak geliştirdiği Windows 10  mobil işletim sistemi olarak da kullanılmaktadır. Windows 10 mobil işletim sistemi kullananlar akıllı telefonlara Android APK yüklemeleri yapabilmektedirler. Android APK dönüştürme işlemi  yapan bu yazılım sayesinde Android uygulamaları Windows 10 mobile işletim sistemine ekleyebilmek siniz.

Android APK Yazılımı Windows 10’a Nasıl Yüklenir?

Windows 10 mobile işletim sistemine ait akıllı cep telefonlarına Android APK yazılımı yüklemek için bir yazılım indirmeniz gereklidir. APK İnstaller for Windows 10 Mobile yazılımı ile beraber bütün uygulamalarınız bilgisayarlar üzerinden çalışabilmektedir. Android APK dönüştürücüsü yazılımını indirerek çok basit ve çok kolay bir biçimde kurulumu yapabilirsiniz. Bunu yapmak içinde Android uygulamasının APK dosyasına ait olmanız gerekir.

Android APK dosyasının internetten rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu indirdiğiniz dosyalar iki değişik uygulama vardır. Bu iki değişik uygulamayı Windows işletim sisteminin komut sistemi ile açarak kurabilirsiniz. Bu işlem bittikten sonra APK dönüştürücü uygulama ile beraber Windows 10 mobile sistemi ile telefonlar ile eşleştirmeniz gerekir. Eşleştirme işlemi IP adresi tarafından bitmektedir. Telefonlarınızın geliştirici özelliğini açtıktan daha sonra Android APK dosyasını dönüştürme işlemini yapacak yazılım tarafından aktarmak olacaktır.

Windows 10 mobile işletim sisteminin dosya aktarımı bittikten sonra çok rahat uygulamayı kurup çok rahat kullanabilirsiniz. Her zaman Android ile çalışan bir cihaz kullanmanıza gerek kalmaz. Android uygulamaları ve işletim sistemlerini Windows işletim sistemi olan bütün cihazları çok rahat ve kolay kullanabilirsiniz. Her zaman bir Android cihazı kullanmak çok faydalı olmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu