Güzellik

Uzun ve Kalıcı Ojelerin Sırrını Merak Ediyor musunuz?

Uzun ve kalıcı ojelerin sırrı nedir? Sizin için daha kalıcı olması için ojelerinizi sürerken dikkat etmeniz gerekenleri söylüyoruz.

Uzun ve kalıcı ojelerin sırrı daha kalıcı ojeler kullanmanızı sağlayacak. Bunun için elbette seçmiş olduğunuz ojenin türü ve markası da önemlidir. Size önerdiğimiz sürme tekniği ile tırnaklarınızda ojelerinizin daha kalıcı olduğunu göreceksiniz. Daha kalıcı hale getirmek adına gün içindeki faaliyetlerinizde de dikkatli hareket etmeniz önerilir. İşte sizin için kalıcı ojelerin sırrı…

Oje Nasıl Daha Kalıcı Olur?

Ojeleri sürerken küçük püf noktalar uygulamak oje nasıl daha kalıcı olur sorusunun da yanıtıdır. Sizin için sunulan öneriler, ojelerinizin tırnaklarınızda zarar görmeden daha uzun süre kullanılmasını büyük ölçüde destekleyecektir.

Mat ojeler tercih edebilirsiniz…

İlk olarak daha kalıcı olmayı sağlayan en önemli püf nokta mat ojeler oluyor. Parlak ojelerin yanı sıra mat ojeler tırnakta daha kalıcıdır. Tırnağınıza en iyi şekilde sürdükten sonra, su ile temas etmesi gibi durumlarda hemen çıkmadığını göreceksiniz. Kalıcı olmasını istediğiniz ojeleriniz için mat olanları tercih etmenizi öneriyoruz.

Parlatıcı kullanmak…

Ojeyi sürdükten sonra kalıcı hale getirmek açısından parlatıcı sürmeniz önerilir. Parlatıcı kalıcılığı arttıracak ve ojenizin tırnağınızda daha uzun süre durmasını sağlayacaktır.

İnce katlar sürmek…

Önemli olan bir diğer husus ise mutlaka ince katlar sürmektir. Kalın olan oje katları, daha hızlı şekilde tırnaktan gidecektir.

En İyi Oje Sürme Yöntemi

Ojelerinizi kalıcı hale getirmenizi sağlayacak olan ürünler var. Dilerseniz oje kurutucu kullanarak daha kalıcı bir şekilde ojenizi sürün. Bu sayede herhangi bir şekilde temastan da etkilenmeyecek olduğundan, sonrasında ojenizin bozulması da söz konusu olmayacak. Kalıcı ojeler sürmek için, bu özelliğin olduğu ojeleri tercih etmek de önemlidir. Sizin için eğer hemen gitmesini istemediğiniz ojeleriniz olsun istiyorsanız, daha açık renk tercih etmeniz gerektiğini de söyleyebiliriz. En iyi oje sürme yöntemi olarak gösterilen ince katlar ve kalıcı ojeler tercih etme fikrini de gözden geçirerek hareket etmeniz avantajlı olacaktır. Doğru yöntem ile kalıcı ojeler…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu