Güzellik

Ünlülerin Kullandığı Cilt Bakım Ürünleri

Merak konusudur ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri, güzellik sırları, görünümlerini neye borçlu oldukları… Hatta zaman zaman taklit edilerek, onlar gibi olmaya çalışılır.

Özel günler dışında günlük hayatlarında da her zaman bakımlı görünen ünlüler, onlara özenilmesine neden oluyorlar. Her ünlünün kendine uygun bulduğu ve vazgeçemediği ürünler söz konusudur. Bunların bazıları çok pahalı ürünler olurken, bazıları ise evdeki ürünlerden oluşan karışımlar olabilir.

Alexa Chung, parlak ve kusursuz cilt görünümü ile gözleri kamaştırırken yüz bakım ürünleri vazgeçilmezi iken, Blake Lively saçlarının güzelliğini çok iyi kullanarak; banyo sonrası cilt bakımından vazgeçmiyor.

Ünlülerin Tarafından Tercih Edilen Cilt Bakım Ürünleri

Özge Özpirinçci, bütün samimiyeti ile güzelliğine katkıda bulunan sırları hayranları ile paylaşıyor. Günlük cilt bakımında Blistex nemlendirici vazgeçilmezi iken, göz kalemi ve rujda Mac markayı tercih ettiğini ifade ediyor. Göz kaleminde kahverengi çok kullanırken; ruj olarak dudak nemlendiricilerinin farklı renkleri ile dudaklarını renklendirip koruduğunu belirtiyor. Ruj kullanması gerektiğinde Dior Un Addict serisini tercih ediyor. Rimel markası olarak Yves Saint Laurent kullanırken, cildini  Mac veya Nars krem renk allıkla renklendirdiğini bütün samimiyeti ile söylüyor. Flormar göz farı ile Christian dior sprey fondöten ise günlük ya da özel anlarda kullandığı makyaj ürünleri arasında yer alıyor. Cildini güneşin etkilerinden korumak için SPF faktörlü güneş koruyucu kullanan Pirinçci, saç bakımı için Lac. John Frieda nın kıvırcık saçlara özel üretilmiş olan şampuanı ile saç kremi Nashi Argan yağı kullanıyor. Ayrıca duşta saç uçlarına Johnson Bebe Yağı sürdükten sonra soğuk duş alıyor ve bu işlemi tüm vücuduna da uyguluyor.

Yabancı ve yerli ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri ve markaları Adonia Organics ürünleridir. Ancak bu kadar güzel etki etmesinin nedenlerinden biri de ciltlerine düzenli bakım yaptırmaları ve ciltlerini iyi tanıyarak ihtiyaçlarını doğru belirleyebilmeleridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu