Moda

Ton Sür Ton Kombin Önerileri

Ton sür ton modası özellikle son zamanların en çok tercih edilen giyim tarzlarından biri olmuştur. Bu makalede kısaca bilgi vereceğiz.

Ton sür ton nedir? diye bakarsak; ton sür ton giyim tarzı, aynı rengin farklı tonlarının bir araya getirilerek kıyafet kombini oluşturulmasına denmektedir. Bu giyim tarzı özellikle son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş ve kadınlar tarafından büyük bir beğeni toplamıştır. Birçok ünlü isim de ton sür ton modasına uyarak modaya yön vermişlerdir.

Ton Sür Ton Nasıl Kombinlenir?

Ton sür ton giyim tarzı basit ama bir o kadar da dikkat gerektiren bir giyim tarzıdır. Aynı renklerin bir kombinde kullanılması her ne kadar alışılmadık ve sıkıcı gibi görünse de ton sür ton modası sayesinde oldukça şık görünecektir. Kış modasının vazgeçilmez renklerinden biri olan kahverenginin kıyafetlerinizde her tonunu kullanabilirsiniz. Örneğin; vizon rengi bir pantolon giydiniz ve üzerine daha koyu bir tarçın rengi bir kazak kullandınız; işte burada koyu kahve renk kaban kullanarak ton sür ton giyim tarzını yakalayabilirsiniz. Yine aynı şekilde ayakkabınızda ve aksesuarlarınızda da kahverenginin farklı tonlarını kullanarak kombinizi çok daha güzelleştirebilirsiniz. Bu giyim tarzı sadece kahverengi için değil tüm renkler için kullanılabilmektedir. Burada önemli olan şey sadece tonları iyi ayarlamaktır. Bu sayede şık ve zarif görünebilirsiniz.

Ton Sür Ton Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ton sür ton kombin yaparken burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey; seçtiğiniz parçaların renk tonlarını iyi ayarlanmasıdır. Tamamen aynı renklerden oluşan kıyafetler sizi şık göstermek yerine tam tersi daha rüküş gösterebilmektedir. Aynı rengin farklı tonlarını yakalayarak şıklığı elde edebilirsiniz. Burada aksesuar ve makyaj kısmını da atlamamak gereklidir. Yani farklı bir renk aksesuar kullanmamalısınız. Kullandığınız takılar ve aksesuarların kıyafetlerinizle aynı renklerde olması o aksesuarların uyumlu olduğunu göstermemektedir. Bu yüzden hem renge hem de kombinlediğiniz kıyafetlerde renk uyumuna da dikkat etmeniz gerekmektedir. Renklerin birbirleriyle olan uyumu en büyük detaylardan biridir. Bu özelliklere dikkat ederseniz şık olmanız da kaçınılmaz olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu