Burçlar

Terazi Burcu

24 Eylül ile 23 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu olan terazi burcu Venüs gezegeninin etkisindedir. İşte terazi burcu insanların özellikler.

Karakteristik Özellikleri

Terazi burcu kadın ya da erkeği fark etmeksizin tam bir canlı cazibedir. İnsanları bu cazibeleri sayesinde çok kolay etkileri altına alırlar ve pek çok şeyi bu yetenekleri ile hallederler. Ayrıca cazibeli oldukları kadar da kararsızlardır. Bu özellikleri nedeniyle asla Koç burcu insanları ile sağlıklı ilişkiler kuramazlar. Yine de olayları kontrol altına almayı her zaman başarırlar.

Terazi burcu insanlarının diğer bir yeteneği de detaylardan kendilerine harita çıkarmalarıdır. En kalabalık ortamlarda bile kendi kriterlerine uygun insanları hemen tanıyabilirler. Ayrıca karmaşayı son derece iyi yönetirler ve şen kahkahaları ile bilinirler. Ancak terazi burcu insanları asla nasihat dinlemeyi sevmezler. Nasihat eden kişilerden de uzak durmayı daha uygun görürler.

Terazi burcu insanlarının neler hissettiği ya da neyin planını kurduğunu tam olarak bilmek mümkün değildir. Çünkü çok mutlu gibi göründüğünde bir şeyleri planlıyor olabilir ya da çok sinirliyken farklı bir konu hakkında düşünüyor olabilir. Bu nedenle dikkatli yaklaşılması gereken burçlar sınıfındadır.

Fiziksel Özellikleri

En güzel fiziğe sahip burçlardan biri terazilerdir. Özellikle ince ve uzun olmaları ile her zaman bir adım önde yer alırlar. Genellikle koyu renk gözlere sahiptirler ve açık renk de bir tenleri vardır. Ancak kilo almaya oldukça müsaittirler. Çünkü yemek yemeye bayılırlar.

Terazi burcu insanlarının belki de tek zayıf yönleri hastalıklardır. Çünkü son derece zayıf bir bünyeye sahiptirler. En ufak bir soğuk bile onları hasta etmeye yetecektir. Bu nedenle düzenli kontrol altında olmalıdırlar. Ayrıca hormonları ile başı en sık derde giren burç terazi burcu olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu