Teknoloji

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm yer uygulaması ile ilgili olan bir uygulamadır ve günümüzde pek çok sosyal medya uygulamasındaki özelliklerinden dolayı eski popülerliğinde değildir.

2014 yılında ilk piyasaya sürüldüğünde oldukça popüler olan ve Google Play Store’de en çok indirilen sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Swarm birçok sosyal medya uygulamasında bu özellikleri yer alması ile birlikte eski popülerliğini kaybetmiş durumdadır. Hatta ülkemizde artık bu uygulamayı aktif bir şekilde kullanan kişi sayısı oldukça azalmış durumdadır. Bu sebeple artık bu uygulamayı kullanmayan birçok kişi daha önceden açtıkları hesaplarını silmek istemektedirler. Bu anlamda Swarm hesabı nasıl silinir? Sorusu birçok kişinin yanıtını bilmek istediği sorulardan biri haline gelmiş durumdadır.

Swarm hesaplarını silmek isteyen kişilerin hesapları tam olarak silmek ve uygulamada herhangi bir bilgilerinin kalmamasını istemektedirler. Çünkü pasif duruma getirilen veya dondurulan hesaplar yıllar daha sonra kişiler için sorun yaşatabilmektedir. Bu sebeple kullanıcılar hesaplarının tamamı ile silmek ve bir daha kullanmamak istemektedirler.

Swarm Hesabının Tam Olarak Silinmesi Aşamaları

Swarm sosyal medya uygulamasında bulunan hesapların tamamı ile silinmesi gerekli aşamaları geçmek gerekmektedir. Bu sebeple Swarm hesabının silinmesi hususları ise şu şekilde gerçekleşmektedir;

  • Yapılması gereken ilk şey bilgisayarın herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden  Foursquareadresine giriş yapılmasıdır.
  • Giriş işlemi yapıldıktan sonra ise, https://tr.foursquare.com/delete_me bağlantısı üzerinden hesap silme sayfasına gidilmektedir.
  • Çıkan sayfaya kullanıcı adı ve şifre gidilmelidir.
  • Giriş işleminden sonra ise “ayrılmak isteme sebebi ile ilgili soruya cevap verilmelidir.
  • Sayfanın altında yer alan Delete Accountbutonu ile Swarm hesabının silinmesi gerçekleştirilmektedir.

Bu işlem için kesinlikle web sitesi kullanılmalıdır. Uygulama üzerinden kesinlikle hesap silme işlemi gerçekleşmemektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu