Moda

Sonbahar Sokak Modasının Kişilikli Parçası Trençkot

Sonbahar Sokak Modasının Kişilikli Parçası Trençkot

Baharlar yılın şüphesiz en keyifli zamanı. Sonbaharda sokak modasına yön verenlerden biri olmanın yolu bu mevsim için özel olarak üretilmiştrençkot modelleri giymekten geçiyor. Trençkot yağmurdan ve serin havalardan koruyan işlevsel bir giyecek olmasının yanı sıra çok da şık. Ayrıca hemen her kıyafetle birlikte kullanılabilmesi de trençkotu sonbaharın vazgeçilmez unsuru yapmaya yetip de artıyor.

Trençkot ile havalı kombinler

Trençkot ile havalı kombinler yapmak istiyorsanız son yılların en öneli trendlerinden biri olan yağmur botlarını kullanabilirsiniz. Rengarenk yağmur botları ile trençkotlar muhteşem bir ikili oluyor. Aksesuar olarak da kıyafetinizin genel renklerine uyan bir şemsiye aldınız mı yalnızca çok havalı görünmekle kalmayıp kendinizi sonbahar yağmurlarından da korumayı başarabilirsiniz.

Feminen kombinler için de trençkot

Trençkotun en büyük özelliğinin her tarz kıyafetle kusursuz uyum sağlaması olduğunu yazımızın başında söylemiştik. Trençkot mini etek ve topuklu çizmelerle de harika duruyor. Hem feminen görünüp hem de sonbahar yağmurlarından korunmak için trençkot, mini etek, topuklu çizme üçlüsünden daha iyi bir seçenek olamaz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu