Moda

Sonbahar da Püsküllü Geçecek!

Sonbahar da Püsküllü Geçecek!

Bu yazı etkisi altına alan püskül trendi sonbaharda da hız kesmeyecek. Markaların 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonları yavaş yavaş görücüye çıkarken püsküllerin ağırlığının sonbaharda da süreceği belli olmuş durumda. Öyle ki eteklerden trençkotlara, ceketlerden botlara, aksesuarlardan çantalara hemen her yerde arzı endam etmeye devam edecek püsküller.

Püsküllü çizme ve botlara dikkat!

Modayı yakından takip etmek ve trendlere uygun giyinmek elbette güzeldir ancak stil sahibi olmak için yetmez. Stil sahibi olabilmenin yolu trendlere kendine has bir yorum katabilmekten geçiyor. Sonbaharda püskül trendine kişisel bir yorum katmak için püsküllü çizme ve botlardan daha uygun bir seçenek olamaz. Püsküllü bot ile farklılık ve şıklık katacağınız kombinler sizi sokak modasının tarzı ile dikkat çeken kadınlarından biri haline getirmeye yetip de artacaktır.

Ceketler de püsküllü

Markaların yeni sezon ceket modellerinde de püsküllere yer verdikleri görülüyor. Püsküllü ceket modelleri kottan kadifeye hatta deriye uzanan geniş yelpazede kumaş seçenekleri ile tasarlanmış. Bu da her kadının kendi tarzına uygun bir püsküllü ceket bulabilmesine olanak tanıyor. Bu arada püsküllü kot ceket sonbahar boyunca casual ve trend görünmek için harika bir seçenek. Şunu da ekleyelim bu sezon püsküllü panço da çok kullanılacak, yani illa ceket değil püsküllü panço modellerini de tercih edebilirsiniz.

Püsküllü parçaları birbirleri ile kombinleyebilirsiniz

Püsküllü parçaları birbirleri ile kombinleyebilirsiniz, ancak elbette uyuma ve aşırıya kaçmamaya dikkat ederek. Örneğin püsküllü bir ceket ile püsküllü çanta pek ala birlikte kullanılabilir, yeter ki uyum yakalamayı başarabilir. Kısacası bu kış da aynı yaz gibi püsküllerle geçecek, şimdiden püsküllü parçalar için gardırobunuzda yer açın bizce. Aksi takdirde herkes sonbahar sokaklarının keyfini püsküllü giysiler, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar ile çıkarırken siz onları yalnızca kenardan izlemekle yetinmek durumunda kalabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu