Moda

Şıklığınıza Şıklık Katacak 5 Çiçek Desenli Kombin

Bayanların daha hoş ve şıklığına şıklık katacak 5 çiçek desenli kombinler bulunmaktadır. Bu kombinler sayesinde oldukça şık olmaktadırlar.

Her zaman her mevsim çiçekli elbise kombinleri çok dikkat çekmekte ve çok tercih edilmektedir. Sevdiğiniz  sıcak havalarda özellikle çiçek desenli elbiseler oldukça şık ve hoş olmaktadır. Şıklığınıza şıklık katacak 5 çiçek desenli kombinlerden bahsedicem sizlere.

1-Fiyonklu Çiçek Desenli Gömlek ve Deri Etek Saten Ayakkabı Kombini

Bayanlar sonbahar geldiğinde akıllarına ilk önce deri etek, saten ayakkabı ve çiçek desenli gömlekler gelmektedir. örneğin; deri etek bordo rengi çok tercih edilmektedir. Bordo deri eteğin üzerine fiyonklu çiçek desenli bir gömlek çok hoş bir kombin oluşturmaktadır. Bu kombini bir de saten ayakkabı modeli ile yaptığınız da şıklığınıza şıklık sağlamaktadır.

2-Fırfırlı Çiçek Desenli Elbise ve Kadife Bot Kombini

Yazlır ayları çok tercih edilen çiçek desenli elbiseler artık dört mevsim tercih edilmektedir. özellikle de yaz aylarında fırfırlı çiçek elbise ve altına çok hoş bir kadife bot giydiğiniz de şıklığınıza şıklık katacaktır.

3- Çiçek Motifli Askılı Tulum ve Beyaz Tişört ve Beyaz Spor Ayakkabı Kombini

Çiçek motifli askılı tulumlar yaz aylarında harika bir seçim olmaktadır. Bu tulumlarının içine uyum sağlayan beyaz bir tişört ile harika bir kombin yakalamış olursunuz. Bu kombini tişörtün rengi ile yani beyaz bir spor ayakkabı ile tamamladığınızda şıklığınıza şıklık katarak harika bir görünüm elde etmiş olursunuz.

4- Çiçek Desenli Ceket ile Yapabileceğiniz Kombin

Çiçek desenli ceketlerin içerisine desensiz ve düz renklerde giyeceğiniz bluzlar harika bir kombin oluşturacaktır. Hatta bu ceketlerin altına özellikle de Jean pantolon giydiğiniz zaman bir de topuklu bir ayakkabı işte o zaman  şıklığınıza şıklık katarak harika bir kombin oluşturmuş olursunuz.

5-Dar Çiçek Motifli Elbise ve Kısa Jean ve Deri Ceket Kombini

İnsanlardan çok farklı bir tarz yakalamak isterseniz mutlaka dar çiçek desenli bir elbise giyerek üzerlerine Jean ceket yada deri ceket kullanarak şık bir kombin elde edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu