Burçlar

Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak Burcu hakkında merak ettikleriniz aklınıza takılan bütün sorular için makalemizi okuyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hangi Burç İle Anlaşır?

Oğlak burcu özellikleri inatçı olmaları sebebiyle Kendi yanlarında inatçı olmayan birilerini ister üstelik kararlı kişilerdir sever balık burcu ile iyi anlaşırlar tabi yay burcu da en iyi anlaştıkları burçlar arasındadır. Oğlak burcu erkeği ya da kadını olsun fark etmez. İlişkilerinde dürüstlüğe önem verirler.

Oğlak Burcu Kadının Özelikleri

Oğlak burcu kadını inatçı ve dediğim dedik kişilerdir. Aile yapısına baktığımızda ailelerine karşı saygılı ve bağlı olması yanında ailede sözü geçen kişilerdir. Oğlak burcu kadını romantizmi sever. Bunun yanında âşık olması onu inatçılığından alıkoymaz. İkili ilişkilerde ben merkezi tavırları yaygındır. Üstelik bu ilişkilerinde son kararın onun vermesi ve kararların ona ait olması olmazsa olmazlardandır. Aynı zamanda ikna etme kabiliyetine de sahiplerdir. Bu yüzden oğlak kadını ile sevgili iseniz biraz çekingen kalabilirsiniz ilişkilerinizde

Oğlak Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeği boş zamanlarında eğlenmeyi seven sosyal ilişkilerinde sevilen bir kişi olmasına karşın inatçılığından ile uyuz olunabilir. Bu kişiler parayı çok tasarruflu kullanılırlar. Bu yüzden dışarıdan cimri gibi gözükürler. Arkadaşlarına karşı iyi davranmaları ve kendini sevdirecek şeytan tüyü bulundurmaları sebebiyle çokça sevilirler. Oğlak erkeği dedim dedik biri olmasına rağmen başkalarının fikirlerini dinler ve saygı duymasıyla gönülleri fetih eder. İki oğlak burcu arkadaşlığı tavsiye edilmese de oğlak erkeği romantik ve komik esprileri ile sevilir. Üstelik oğlak erkeği ne istediğini bilen bir tavır sergileyerek çevresine karşı kararlı görünürler. İş hayatları başarılı geçer bunun temel sebebi kararlı olmaları ve inatçı aynı zamanda hırslı olmaları yatar.

Oğlak Burcu Tarihi

Oğlak burcu tarihi oğlak burcu 23 Aralık 20 Ocak tarihleri arasında oğlak burcu erkekleri genellikle soğuk bir tavır takılırlar ama aralarında belli bir mesafeli davranmalarının rağmen normalde çok yumuşak tırlar samimi iyidirler ve kuşkucu durular. Çok rahat rahat inanmazlar ve inandığı bir düşünce varsa bunun kesinlikle savunurlar. Sonuna kadar çalışmalarında özenle ve gösteriş olmadan işlerini hallederler. Fotoğraf çekmeyi severler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu