Moda

Hızlı Tırnak Uzatmanın 3 Yolu: Elleriniz Göz Önünde Olsun

Hızlı tırnak uzatmanın yolları hakkında bilgi almak için bu makaleyi inceleyerek hızlı tırnak uzatmanın yolları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hızlı tırnak uzatmanın önemi kişilere göre değişmektedir. Eller en çok göze çarpan yerlerden biri de tırnaklardır. Tırnaklarımızı hem sağlıklı hem de hızlı uzatmanın birçok yöntem bulunur. Ortalama 3 ay tırnaklar 1 santimetre olarak uzar.  Farklı yollar ve yöntemler yer alır.

Tırnak Nasıl Uzatılır?

Tırnak nasıl uzatılır? Tırnak uzaması için en önemli nokta alışkanlıklardan vazgeçmektir. Eğer tırnak yemek, tırnak yanlış kesmek ya da sağlıksız beslenmek tırnakların uzamasını sağlar. Bu tırnakların uzamasından ziyade ilerleyen zamanlarda bazı rahatsızlıkları da öne çıkarıyor.

Sağlıklı Beslenmek Tırnak Uzatır mı?

Sağlıklı beslenmek tırnak uzatır mı? Sorusuna verilecek cevap da kesimlikle evettir. Spor yapmak, egzersiz yapma ve stresten oldukça uzak yaşamak kesinlikle tırnakların daha hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar. Parlak ya da ideal uzaması için mutlaka sağlı beslenmelisiniz. Bolca sebze ya da meyve tüketmelisiniz.  Tırnakların istediği vitamin ile mineralleri sağlaması gerekir.

Hızlı tırnak uzatmanın

Tırnak Uzatmanın 3 yolu

Tırnak uzatmak için birçok yöntem bulunmaktadır. En sık tercih edilen ve bilinen yolları sizinle paylaşacağız.

1.Limon suyu ile tırnak uzatmanın kürü

Limon suyu ile tırnak uzatmak için önce bir kaba limon suyu ile zeytinyağı ilave ederek karıştırmalısınız. Bunu minimum 4 ay maksimum 12 ay sıkça sürülmelidir. Bu karışımdan sonra hem eller hem de tırnaklar güzelce yıkanmalıdır. 15 dakika içinde durulatınız.

2.Portakal ile tırnak Uzatmanın Kürü

Tırnak uzatmanın yollarından biri de portakal su ile uygulamaktır. Buradaki yöntem tırnaklarınızı portakal suyun içine batırmak ve 10 dakika beklettirmektir. En fazla sekiz kere yapılması gerekir. Renk değişikliği engellemek için ılık su tercih edilmelidir.

3.Tırnak Uzatm

Tırnak uzatmak için öjelerde kullana bilmektedir. Bu ojeyi eczaneler de ya da marketlerde temin edebilirsiniz. İstenilen hızlılığı ve mineraller ihtiyaçlarını sağlayabilirsiniz. Tırnaklarınızın sağlıklı olması ve diğer alışkanlıklarından uzak durarak uzamasınız sağlayabilirsiniz.

Bu yollar ile normalden daha fazla uzamasını sağlayacaktır. Tırnak uzatmanın 3 yollarında iyi sonuçlar görebilirsiniz. Bu tavsiyelerimizi tatbik ederek siz de hızlı tırnak uzatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu