Moda

Her Kısa Kadının Gardrobunda Sahip Olması Gereken 6 Parça 

Kısa boylu kadınların bir çok avantajı olmaktadır. Her kısa kadının gardrobunda sahip olması gereken 6 parça önemlidir.

Her zaman kısa boylu kadınların avantajları çok fazladır. Minyon oldukları için daha genç gösterirler. Her kısa kadının gardrobunda sahip olması gereken 6 parça bunlardır. Bu 6 parça sırası ile;

  1. Bol paça pantolon,
  2. İspanyol paça pantolon,
  3. Platformlu topuklu ayakkabı,
  4. Ceket,
  5. V yaka bluzlar,
  6. Orta boy elbise kısa boylu kadınların gardolaplarında olması gereken 6 parçadır.

 

1-Bol Paça Pantolon

Bol paça pantolonlar her zaman kısa boylu kadınlar için ideal olmaktadır. Boylarını daha uzun göstermektedir. Bunun nedeni ise bacak boylarınızı daha uzun göstermesidir.

2-İspanyol Paça Pantolon

İspanyol paça pantolonlar her zaman hayat kurtaran bir model olmaktadır. Özelliklede kısa kadınlar için bacak boyları olduğundan fazla uzun göstermektedir. Eğer doğru ayakkabı ile kullanılırsa harika kombinler oluşur.

3-Platformlu Topuklu Ayakkabı

Platformlu topuklu ayakkabılar oldukça çok tercih edilen bir ayakkabı modeli olmaktadır. Çünkü kısa boylu kadınlar boyların uzun olması ve daha hoş bir görünüm elde etmeleri için tercih ederler.

4-Ceket

Ceket alırken çok dikkat etmeniz gerekir. Ceket boyları ne çok uzun ne de çok kısa olmalıdır. Mutlaka kalçanın hemen altında biten bir ceket modeli almalısınız ki daha hoş bir kombin ve hava katın.

5-V Yaka Bluzlar

Kısa boylu kadınların gardırobunda olması gereken en önemli bir bluz V Bluz olmaktadır. Bunun nedeni yaka bölümü açık olduğundan dolayı ilk göze orası çarpar ve bel kısmına ve daha aşağılara bakılmaz. Bunun için mutlaka kısa kadınların V Bluz bulundurmaları gerekir.

6-Orta Boy Elbise

Orta boy elbiseler ile herkesin ilgi odağı olabilirsiniz. Şık ve hoş bir orta boy elbise her zaman kısa kadınları çok zarif ve naif göstermektedir. Orta boy elbise alırken mutlaka diz hizasını biraz geçmeli. Asla bileğinize yakın bir elbise almayınız. Çünkü aşırı derece sizleri kısa gösterecek ve mutsuzluk hissi verecektir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu