Burçlar

En Flörtöz 4 Burç

En flörtöz 4 burç hangisi? İlk olarak flörtöz, daha çok uzun ilişkiden kaçan ve birileri ile keyfi zaman geçirmekten hoşlanmak anlamına gelir.

En flörtöz 4 burç için size detaylı bilgi veriyoruz. Öncelikle flörtöz olan burç gruplarının nasıl davrandığı hakkında bilgi veriyoruz. Bu burçların aynı anda birkaç kişi ile sevgili olması ya da konuşma söz konusudur. Beraberinde aldatma eğilimi de daha çoktur.

Boğa Burcu

İlk olarak akla tabi ki boğa geliyor. Boğa burçlarının en bilinen özelliği yemek yemeyi sevmeleridir. Ancak bunun dışında ikinci sırada yer alacak olan en önemli özellik ise mutlaka flörtöz olmaları oluyor. Daha çok kişi ile konuşmak, hepsi ile zaman geçirme konusunda istekli olmak boğa burçları için geçerlidir. Boğa burçlarının flörtöz olmasının ötesinde, en çok aldan burç grupları içinde yer alıyor olduğu da bilinir. Yükselen burç ve ay burcu da bu hususta genel olarak belirleyici olacaktır.

Akrep Burcu

Akrep burçları da flört etme konusunda başarılı olan bir burçtur. Bunun için direkt olarak flörtüzlük konusunda akıllara gelir. Akrep kadınları bu konuda daha başarılıdır. Akrep burçlarının aynı zamanda çok eşlilik konusunda da olumlu bakış açıları gelişir. Bu kadınlar ve erkekler için aynı seyirdedir. Genel olarak hem yükseleni hem de güneşi akrep olanlar için bu istek daha yoğundur. Genel olarak flört etme konusunda da çok eşlilik görülür.

Yay Burcu

Yay burçları da flört konusunda başarılıdır. Ancak çok sevdiğine inanması durumunda, daha ciddi bir ilişkiye evrilmesi söz konusu olabilir. Flört etmeyi seven burçlar arasında mutlaka eğlencesine düşkün olan yay burçlarının olduğunu söyleyebiliriz. Yay burçlarının eğlence anlayışı dışında, sevme biçimi de ilk etapta çok derece pamuk ipliğine bağlı olacaktır.

Aslan Burcu

Aslan burçlarının hayattan zevk alması, çift olarak hareket etmesi ve egosunu tatmin etmesi ile olur. Aslan burçları bunu birkaç kişi ile aynı anda yapmak da isteyebilir. Birkaç kişi tarafından aynı anda egosunu tatmin etmek isteyebilir. Flörtöz burç olarak aslan burcu mutlaka söylenmesi gereken burçlardan biridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu