Moda

Elle Kavranan Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Elle Kavranan Çanta Modelleri

Çanta konusunda, moda dünyasında önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Tasarımcılar, her dönemde farklı tasarımlarla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. 2015 yazlık çanta modelleri konusu mercek altına alındığında, elle kavranan çantalar nasıl seçilmelidir konusu ön plana çıkmaktadır. Bu konuyla ilgili son dönemlerde sıklıkla soru gelmektedir.

Elle Kavranan Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Elle kavranan çantalar bu yaza adeta damga vuran modellerdir. Bu çantalar, askılı çantaların tekdüze yapısından sıkılanlar için ortaya çıkmıştır. Bu çantalarda tutma kısmını elle kavramanız gerekmektedir. Bu yaz döneminde moda olan modeller ise kavrama kısmı biraz alt kısımda kalan, farklı yapısıyla dikkat çeken çantalardır.

Elle kavranan çantalar konusunda bileğe sarılan modeller de ön plandadır. Bu modelde çantanın tutulacak kısmı bileğe sarılmaktadır. Böylece hem daha güvenli hem de daha sağlam bir kavrama imkanı bulunmaktadır. Bu tarz çantalarda sarı rengin ön planda olduğu görülmektedir.

Elle Kavranan Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Elle kavranan çantalar konusunda avucun orta kısmıyla kavranan çantalar da dikkat çekmektedir. Bu modellerde tutacak kısmı gergindir ve bu kısım avuca geçirilmektedir. Bu da son derece dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktadır. Bu tarz modellerde beyazın ve bej rengin ön planda olduğu da görülmektedir.

Elle kavranan çantalar konusunda renk tercihi yapmak son derece önemlidir. Yazın ışıltısını yansıtan canlı renkleri seçebilir ya da bir davete gidiyorsanız koyu rengi tercih edebilirsiniz. Bu seçimi yaparken başta ayakkabı ve aksesuarlarınız olmak üzere her ayrıntıya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu