Dekorasyon

Düz Ayak Duş Sistemleri

Gelişen konut sektörü, kendi içerisinde bazı yeniliklerin ve farklılıkların ortaya çıkmasına neden oldu. Bu durumların ortaya çıkışı, konut sektörünün de hareketlenmesine neden oldu. Bu noktada ortaya çıkan uygulamalar, mutfaklar ve banyolarda kendisini daha çok gösterdi. Özellikle banyolarda ortaya çıkan yenilikler, herkesi etkileyecek unsurları içerisinde barındırıyor.

Düz Ayak Duş Sistemleri
Düz Ayak Duş Sistemleri

Banyolarda ortaya çıkan yeni unsurlar, öncelikli olarak lavabolarda kendisini gösterdi. Hilton ve çanak modelleri ile lavabolar başka bir hale geldi. Duş konusunda ise yaşanan yenilikler başka bir banyonun ortaya çıkmasını sağladı. Düz ayak duş sistemlerinin devreye girmesi, banyoların farkını açıkça ortaya koydu. Küvet veya duşun konulacağı yer, zemin ile sıfır bir şekilde ziyan ediliyor.

Düz Ayak Duş Sistemleri
Düz Ayak Duş Sistemleri

Mevcut yerin yalıtımı çok iyi bir şekilde yapılıyor, bunun ardından yer seramiğinin montajı yapılır ve yalıtımı yapılan yer, duş olarak kullanılabilir. Hayalinizde canlandırın ve nasıl bir şey olduğunu düşünün, bu uygulama ile banyolarınızın nasıl bir hale geleceğini bir düşünün. Banyonuzda tadilat yaparak, siz de bu uygulamayı hayata geçirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu