Teknoloji

CAT, Sağlamlığı ile Öne Çıkan Akıllı Telefonu S32’yi Tanıttı

CAT, Sağlamlığı ile Öne Çıkan Akıllı Telefonu S32’yi Tanıttı! İş makineleri ve madencilik ekipmanları üreten ve bununla tanınan Caterpillar firması yakın zamanda S32 adı verilen yeni akıllı telefonunu da satışa sunması bekleniyor.

CAT, Sağlamlığı ile Öne Çıkan Akıllı Telefonu S32’yi Tanıttı! CAT S32 model telefon Caterpillar firması tarafından satışa sunulacak akıllı telefonlardan birisidir. İş makinesi ve madencilik alanında da öncü olan bu firma farklı bir sektör olan teknoloji alanında da yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

CAT markası bir önceki teknolojik ürünlerine benzer bir şekilde aynı zamanda sağlamlaştırılmış kasası ve güçlendirilmiş bileşenleri sayesinde yeni akıllı telefonu S32’yi tanıtıma sundu. CAT S32 model telefonu aynı zamanda piyasanın da en iyi işlemcisine sahip olarak özellikle iş alanında kullanım için en çok tercih edilecek telefon modellerinden birisidir. Burada bu cihaz açısında, çerçevesiz ekrana da sahip olarak aynı zaman da Snapdragon 855 yoktur.

CAT S32 Özellikleri

Akıllı telefon üretici firmaları arasında adını duyuran CAT S31 bu yeni modelinin teknik özellikleri bakımından 5.5 inçlik HD bir ekrana sahip olması beklenmektedir. Aynı zamanda 18:9 en boy oranına sahip olan bu ekran ayrıca DragonTail Pro cam ile korunmaktadır. CAT S32’in dikkat çeken çarpıcı bir diğer özelliği ise ıslak el ve eldivenle bile kullanılabilmesidir. Aynı zamanda sağlamlığı ile de dikkat çekmesi sayesinde CAT S32, MIL-SPEC 810G ve IP68 su geçirmezlik sertifikasına  sahip modeller arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu telefon modeli derinlerde bile 35 dakika süre boyunca çalışabilmektedir.

CAT S32 dört çekirdekli Media Tek Helio A20 işlemci sistemi3 GB RAM ile piyasaya sunulmaktadır. Depolama alanı bakımından 32 GB dahili depolamaya sahip olan bu model 4,200mAh bataryası ile beraber ucun bir deneyim sunuyor. CAT S32 aynı zamanda yüksek VoLTE ve Wi-Fi arama teknolojisi sayesinde uzunca bir deneyim sunmaktadır.

Birçok açıdan özellikle iş alanında kullanım sağlanan bu model telefon şu sıralar ülkemizde satışa sunulmasa da yakın zamanda satışa sunulacağa benziyor. Cat S32 hakkında ki gelişmeler yayıldıkça sitemizde sizler için paylaşacağız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu