Burçlar

Burçların Gizli Yönleri ve Bilinmeyen Özellikleri

Burçların Gizli Yönleri ve Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir? Hepimizin kolay kolay göstermeye cesaret edemediğimiz samimi ve aydınlık bir yanımız ve biraz daha karanlık bir yanımız var. İşte burçların gizli yönleri ve bilinmeyen özellikleri..

Burçların Gizli Yönleri ve Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir? Herkes kendi burcunun özelliklerini araştırır, bilir. Ancak burçların bazı gizli yönleri ve bilinmeyen özellikleri  vardır. Bizde bu yazımızda nu konuyla ilgili merak edilenleri ele aldık.

Koç

Kötü ruh haliniz bazen oldukça rahatsız edici, bazen dayanılmaz. Her kötü gününde kavga çıkarmak zorunda değilsiniz, bunun yerine teselli bulmayı öğrenmelisiniz.

Boğa

Çok fazla rutin ve gelenek, biraz cimrilikle karıştırıldığında yorucu olabilir, sizin durumunuz bu. Bir şeyleri elde etmek için konfor alanınızdan dışarı çıkmakta zorlanıyorsunuz.

İkizler

Bir gün yükselirsiniz, başka bir gün düşersiniz. Olumsuz tarafınız, fikirlerinizi, hedeflerinizi ve insanları içeren hayatınızı iki kere üç kere değiştirmeye yönelik sürekli bir ihtiyaçtır. Hayatınız sizin için süper yoğun, heyecan verici ve deneyimlerle dolu olabilir, ancak arkanızda kullanılmış hissedebilen bitkin insanlardan oluşan bir iz bırakıyorsunuz.

Yengeç

Zayıflık olarak gördüğünüz, kendinizi mutlu bir şekilde tanımanıza ve sizi seven insanlarla akmanıza engel olan duygu ve hislerin istinat duvarısınız. Enerjinizi kafanızı dinlendirmek için kullanırsanız, bu kadar çok hesaplamayı bırakırsınız ve anı yaşarsınız. Sonuç olarak endişe ve korku ortadan kalkar. Esnek olmadığınızda kırmak daha kolaydır.

Aslan

Burçların baş kahramanı siz değilsiniz ve hayat bir rekabet değil, kendiniz ve başkaları için biraz rahatlamak adına kendinize bir iyilik yapmalısınız. Başkalarına karşı da bu kadar otoriter ve talepkar olmamalısınız.

Başak

Başak, her şeyin mükemmel olmasını aramayı bırakmalıdır. Her şeyde en iyi olmak isteme çılgınlığını bir kenara bırakmalısınız.

Terazi

Terazilerin, ne düşündüğünü asla bilemeyiz. İnsanlara karşı daha samimi olmak için adımlar atmalısınız.

Akrep

Bazen kıskanç, sahiplenici olduğunuzu bilmelisiniz ve bir şey sizi incittiğinde, aynı şekilde insanları incitmeye çalışmayı bırakmalısınız. Başkalarını kendi hatalarınız için suçlu hissettirmeyin ve birçok kez bildiğiniz gibi, sizi asla bilinçli olarak incitmeyecek insanlar olduğunu görmeyi öğrenin. Başkalarının ne hissettiğini kontrol edemezsiniz, ancak anlar ve saygı duyarsanız duygularınızı daha sağlıklı bir şekilde düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Yay

Hayır, her zaman haklı değilsiniz, Yay burçları. Bununla başa çıkmayı ve her şeyden önce teslim olmayı öğrenmelisiniz. Zaman zaman frene basarsanız ve hatalarınızı fark ederseniz eşiniz, arkadaşlarınız veya aileniz bunu takdir edecektir.

Oğlak

Daha esnek olmalı ve bu kadar karamsar olmamayı öğrenmelisiniz. İnsanlara güvenme sorununuzu çözmeniz gerekiyor.

Kova

Özünde inatçı bir burçtur. Bu da sizin gibi düşünmeyen insanlarla birden fazla soruna yol açabilir. Kibirli olmamayı öğrenmelisiniz.

Balık

Balık, tüm Zodyak’ın en hassas burçlarından biridir; melankolik ve bazen oldukça karamsar. Zaman zaman çelişkili düşünceler sizi istila eder ve onların içinde boğulursunuz, çünkü hiçbir şeyin bir çözümü olmadığını veya kendinizin bir felaket olduğunu düşünüyorsunuz: sorunlarınıza içeriden değil dışarıdan bakmaya çalışın. Çevrenizdeki insanlara karşı da talepkâr olmayın. Bazen size yardımcı olacak noktayı bulmak çok zordur çünkü kendi melankolinize takılıp kalırsınız. Üzücü bir an yaşıyorsanız, zaman zaman gözlerinizi geniş açmanız ve sadece sizi daha iyi hissetmenizi bekleyen insanlara değer vermeniz çok önemlidir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu