Moda

Boyunuzu Daha Uzun Gösterecek 7 Kıyafet Hilesi

Kısa boy, çoğu kişinin rahatsız olduğu durumlardan biridir. Ama artık üzülmenize gerek yok bu kıyafet hileleri sayesinde boyunuzu çok daha uzun göstermeniz mümkündür.

Boyunuzu daha uzun göstermek için kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? En çok merak edilen sorulardandır. Kısa boylu kadınlar özellikle, bacak boylarını uzun gösterecek kıyafet tercih etmelilerdir. Bunun için çok fazla alternatif vardır. Üst bölgeye oranla bacak boyunun uzun görünmesi; daha uzun durmak için ideal bir yöntemdir. Yapacağınız basit hileler sayesinde bacak boyunuzu çok daha uzun gösterebilirsiniz. İşte bu hileler şunlardır;

1- Kısa Pantolonlardan Uzak Durmalısınız

Pantolon seçiminde dikkat edilecek noktalardan biri de paça boyudur. Kısa boylu paçalar sizleri her zaman çok daha kısa gösterecektir. Bu yüzden kısa boylu kadınların uzun paça boyuna sahip olan pantolonlar seçmesi gereklidir.

2- Yüksek Bel Pantolon Kurtarıcınız Olsun

Yüksek bel pantolonlar bacak boyunu uzun göstermede en etkili yöntemlerden biridir. Pantolon seçimi yaparken düşük bel yerine yüksek bel pantolonlar tercih edebilirsiniz.

3- Uzun Elbiseler Tercih Edin

Mini elbiseler şüphesiz ki her kadının en çok sevdiği elbise türlerindendir. Fakat mini elbiseler daha kısa görünmenize sebep olacaktır. Bu yüzden boydan ya da midi boy elbiseler tercih etmelisiniz.

4- Sivri Burunlu Ayakkabılar Tercih Edin

Sivri burunlu ayakkabılar, kişiyi çok daha zarif ve uzun göstermektedir. ten rengi, krem rengi, bej rengi, ekru rengi ve vizon rengi gibi açık tonlardaki renkleri tercih edebilirsiniz.

5- Tişörtlerinizi Pantolonlarınızın İçine Koyarak Kullanın

Tişörtlerinizi pantolonlarınızın içine koyarak kullanmanız pantolonunuzu öne çıkararak bacak boyunuzu uzun gösterecektir.

6- İnce Kemerler Tercih Etmelisiniz

Kemer kullanımı vücudunuzu iki parça halinde göstereceği için ince kemerler tercih etmeniz daha hoş görünecektir.

7- İspanyol Paça Pantolon En İyi Tercih Olacaktır

İspanyol paça pantolonlar bacak boyunun uzun durmasını sağlayan en büyük hilelerden biridir. Dar paça ya da boru paça pantolonlar tercih etmek yerine, İspanyol paça pantolonlar tercih edebilirsiniz. Sizi çok daha zayıf ve çok daha uzun boylu gösterecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu