Burçlar

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadını özellikleri arasında ilk olarak doğallığı gelmektedir. Kırılgan ve kültürel birikime önem veren boğa burcu kadını, arkadaşlığa ve paraya da önem vermektedir.

Boğa burcu kadını özellikleri denildiğinde ilk olarak doğallığa önem verdiğini söyleyebiliriz. Boğa burcu kadınları genellikle minyon, çıtı pıtı ve naif kadınlardır. En güzel özelikleri ise etkileyici ses tonu ve asil duruşudur. Omuzları dik yürümeyi seven, spor yapmayı seven, tarz giyinmeyi seven ve güzelliğe önem veren bir burçtur. Her burçta olduğu gibi boğa burcu kadın ve erkekler de en belirgin özellikler farklıdır. Dolayısı ile boğa burcu kadınının kültürel birikime önem vermesi, kırılgan bir yapıya sahip olması ve sadakatin boğa burcu için önemli olduğunu söyleyebiliriz.

boğa burcu

Boğa burcu kadınları geleneksel olmayı sevmektedir. Dolayısı ile maceradan ve yenilikten uzak durmayı sevmektedir. Boğa burcu kadınının yaşam rutinleri vardır. Zarafet ve asil görünmeyi seven bu burç kadınları girdikleri her ortamda ilgiyi üzerlerine çekmeyi başarmaktır. Kendilerinden emin yürüyüşleri, kolay kırılgan yapısı, kaprisli olması ve sevdikleri kişiler için güzel şeyler yapmayı seven bir burçtur.

Boğa Burcu Kadını İçin Arkadaşlık Önemli!

Boğa burcu kadını dışarıdan sert, kibirli ve soğuk gibi göründüğü için arkadaş edinmesi de oldukça zordur. Ancak boğa burcu kadını ile bir kez arkadaş olduğunuzda sizin için yapmayacağı şey yoktur. Arkadaşlık, yardımlaşma ve paylaşma boğa burcu kadınları için oldukça önemlidir. Eğer bir boğa burcu kadını arkadaşınız var ise çok şanslısınız. Çünkü boğa burcu kadınları doğal, dürüst, iyi niyetli, sadık ve arkanızdan asla gizli bir iş yapmayacak kadar güvenilirdir.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı Nasıl?

Boğa burcu kadını aşk hayatı‘nda sadakat ve ilgi önde gelmektedir. Eğer boğa burcu kadınının eşi ilgi göstermez ise bunu sadakatsizlik ile suçlayabilir. Çünkü boğa burcu kadınları tutkuyu seven kişilerdir. Aşkta rutin davranışlardan kaçan, birliktelik de sevgiye, saygıya, doğru söze ve iletişime önem veren bir burçtur. Ayrıca boğa burcu kadını ilişkilerinde iletişime sın derece önem veren burçlardandır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu