Burçlar

Bencil Olan Burçlar

Bencillik karakter özellikleri arasında olabilir. Bencil olan burçlar, güneş burcu olduğunda karaktere direkt etki eder.

Bencil olan burçlar arasında olan burçları sıraladık. Çoğu zaman kendini düşünen, her durum ve koşulda kendi menfaatini ön tarafa sunan bir burçtur. Bunun için direkt olarak belli başlı burç gruplarında bu özelliği direkt olarak hissedersiniz. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda siz de bencil olan burçları fark edeceksiniz.

Koç Burcu

İlk olarak bencilliği ile hemen fark edilen burçlar arasında koç burcu var. Koç burçları direkt olarak kendilerini düşünmeden hareket etmez. Ayrıca bilmeniz gereken, koç burçlarının eğer sizin için olumlu bir karar sunuyorsa mutlaka içinde kendi menfaatini de öne sürdürmüş olduğudur. Bu hususta direkt olarak Koç burçları kendisini ifade ederken kendinden yola çıkar. Üstelik her zaman kendisi haklı çıkana kadar savunucudur. Çok konuşan ve kendini ispatlama içinde olan koç burçları, bencillikleri konusunda da garantili bir şekilde kendini gösterir.

Aslan Burcu

Bencilliği ile tanınan bir diğer burç Aslandır. Hem kendini beğenen hem de bencil olan burç grupları arasında yer alıyor. Aslan burçları genel olarak kendilerini ifade etme de güçlük çeker. Ancak ne zaman konuşsa cümleye ben diye başlama konusunda da isteklidir. En bencil burçlar dendiğinde ilk olarak akla gelen burçlardan biridir. Aslan burçlarının bencilliği genel olarak direkt gözler önüne serilir.

Yay Burcu

Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen burçlardan biridir. Gezmek, eğlenmek konusunda yay burçları ilk akla gelir. Tüm bunlar olurken, evet yay burçları sadece kendilerini düşünme konusunda da yatkındır. Genel anlamda onların bencil olma konusunda yatkın olduğu, eğlence ve sadece kendilerini düşünen hayat tarzlarında anlaşılır. Her yay burcu için geçerli olmasa da doğum haritası bu anlamda incelenebilir.

Akrep Burcu

Son olarak akrep burçlarının genel olarak bencillik seviyelerinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bencillik konusunda daha çok duygusal olmaları dikkat çeker. Ancak genel anlamda, bencil burç örneği verilirken, akrep burçlarının da isimlerinin anılması söz konusu olacaktır. Bencilce hareketleri görülecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu