Burçlar

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği samimi ve doğal bir kişiliğe sahiptir. Disiplin duygusu oldukça baskın olduğu için yaşamlarının düzenli olması için çaba sarf eder.

Başak burcu erkeği sorgulayıcı ve son derece titizdir. Karşısındaki kim olursa olsun ona karşı samimi ve doğal görünmekten yanadır. Hayatı boyunca beklentisiz ve amaçsız yaşamaktadır. Baba oldukları zaman bu duyguyu daha önce tatmak istediğinin farkına varır. Yapacakları her işte ya da atacakları her adımda oldukça temkinli davranmaktadırlar. Çocuğu olan başak burcu erkekleri çocuklarının en iyi şekilde yaşaması ve eğitimi için elinden geleni yaparlar. Aynı zamanda başak burcu erkekleri sabit düşünmekten yanadır. Asla kendi düşüncenizi bir başak burcu erkeğine kabul ettiremezsiniz.

Başak burcu erkeklerinin arzuları ve istekleri her zaman ön plandadır. Yapmak istedikleri şeyler de sınır tanımazlar. Her zaman en zoru onlar için imkanlıdır. İyi bir aile babası olmasının yanı sıra bekar olmaktan ne yazık ki kurtulamazlar. Dolayısı ile başak burcu erkeğinin geç evlendiklerini söyleyebiliriz. Ancak evlendikleri zaman eşine ve çocuğuna bağlı bir aile reisi olacaktır.

Başak Burcu İş Hayatı

Başak burcu kadını ve erkekleri iş hayatında mükemmel olmak için çabalar. Eğer bir başak burcu ile çalışıyorsanız onu olduğu gibi kabul etmenizde fayda var. Çünkü mükemmel tutkusu bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor. Zeki ve akıllı bakışları ile iş hayatında oldukça başarılı kişilerdir. Sezgi güçleri oldukça kuvvetli, kriz anında kısa sürede çözüm odaklı olması, organizasyon işlerinde başarılı olması ve başarısız olduğunda sizi suçlaması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bir başak burcu tanıdığınız var ise bu tarz durumlar meydana gelebilir.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burçları aşk hayatında karmaşa yaşamamak için düzenli bir ilişki ister. Yaşamlarında gerçek aşkın sadece mantıkla ilgili olmasına önem verirler. Dolayısı ile aşk hayatlarında ilk olarak mantık ön plandadır. Başakların pek çoğu geç yaşlarda evlenmektedir. Yaşamı sürekli sorguladıkları için onlar için sunulan bazı fırsatları da kaçırabiliyorlar. Ön yargılı olmaya devam ettikleri sürece gerçek aşkı bulmakta zorluk çekecektirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu