Burçlar

Balık Burcunun Özellikleri

Balık burcunun özellikleri, balık kadını veya erkeği hakkındaki tüm özellikleri bu makaleyi inceleyerek bulabilirsiniz. Balık burcu özellikleri melerdir?

Balık burcu kişisel özellikleri merak edilen ve hep araştırılan konu arasındadır. Balık burcu sabırları, mert ve çevreye duyarlıkları ile bilinmektedir. Bu önemli noktalar da bunlardır. Vicdan sahibi, dürüst ve ikna kabiliyeti oldukça fazladırlar. Her zaman bu yönleriyle dikkat çekmektedir. Hayal Dünyaları vardır ve kendilerine ait bir ütopya her zaman vardır. Ayrılan en önemli özelliği ise oldukça mutlu ve saf görüşmeleridir. Bu da onları çok aptalca görebilmektedir. Aptal olarak görüldükleri gibi çok kurnaz ve fenadır. Hem ürkütücü hem de korkunçturlar.

Balık burcu kadınlar özel olma ve dürüst olarak sadık uysaldır. Asla kötü haber gibi bir şey vermek istemezler. Asla duygusal olmaz ama eğer duygusal olursa da asla hiçbirine belli etmezler. Kırılgan gibi bir yapıyla bilirler. Uzakta ise çok sert ve gizemli görünürler. Ağladıkları zaman ise hemen kendine gelir ve kendileri belirledikleri bir yaşama adım atarlar. Anında farklı bir yaşama dönüşürler.

Balık burcu

Balık Burcu Hangi Aylardır?

Balık burcu hangi aylardır? Balık burcu diğer burçlara göre aşırı etkilenir. Özellikle duygusal anlamda oldukça kırılırlar. Ayları ise zaman aralığında doğan kişileri kapsamaktadır. Bu ayarla ise 20 Şubat ile 20 Mart gibi aralığında doğan kişiler balık burcu olarak kabul edilir. Bu aylar arasında doğan herkes balık borcudur demektir.

Balık Burcunun Fiziksel Özellikleri

Balık burcu fiziksel özellikleri kendi adıyla balık etli ve kalın ya da ince olarak bilinir. Mahrur gözleri ve açık olan renk ile bilinmektedir. Çok basit ve çok hızlı bir şekilde Kilo alıp verebilmektedir. Çok duygusal ve her olaya da mutlaka ağlarlar. Eğer bir durumla karşılaşmışsa mutlaka kafaya takarlar. Aşırı sinir olduğu için her zaman hassastırlar. Hatta çok önemli bir bilgi ye vermek istiyorum yapılan uzun araştırmaya göre çok fazla intihar olan burç ise balık borcudur. Psikoloji çok fazla olan ve soğuk ayları her zaman zor ve güç geçer. Ayakları çabuk üşür ve anında soğuk alıp Grip olabilmektedir. Kış Mevsimi boyunca hasta olan balık burcuna rastlamanız her zaman mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu