Burçlar

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu özellikleri hakkında tüm merak ettiklerinizi bu makalede okuyabilirsiniz. Akrep burcu ve tüm etkileri…

Akrep Burcu özelliklerine baktığımızda genellikle sağduyulu, romantik, deli ve tutkulu kişilerdir. Aynı zamanda bulundukları ortamda kendilerini göstermeyi severler. Her zaman kendi fikirlerine önem verirler. Bu yüzden onlarla konuşurken dikkatli ve kararlı olunuz. Akrep burcu tuttuğunu koparan cinsten insanlardır. Akrep burcu insanları fikir üretmekten çekinmezler aksine severler.

Akrep Erkeği Özellikleri

Akrep erkeği deyince aklınıza aşk gelmelidir. Deli dolu ve tutkuyu seven bir aşkı ararlar. Akrep erkeği her zaman kıvrak zekası ile olayları hemen kapıverirler. Kuşkulu ve ölümden korkmazlar. Olaylara hakimiyeti tamdır. Ne olup bittiğini hemen anlar. Sevdiği şeylerden biri de cinselliktir. Fizikleri düzgün boylu poslu kişilerdir. Aile ilişkilerinde gerçekçi davranırlar. Ne konuda olursa olsun normal hayatlarında bakış açıları mantık çerçevesinde olur. Kendi dünyalarında hayalperest olabilirler. Bu yüzden yadırgamamalıyız.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcu kadını özellikleri ne baktığımızda akrep kadını hakkını bilen ne istediğini bilen kişilerdir. Akrep kadını aşık olunca hayalperest bir dünyada kalır. Mantıklı düşünceleri aşık olduklarında kaybolur. Tutkuyla bağlı ve sadık kimselerdir. Dürüstlerdir ve dürüstlükten ödün vermezler. İş hayatları sarsıntılıdır. Her zaman tek düze giderler. Vurdumduymaz halleri vardır. Akrep kadını fikir alışverişinde alışverişlerinde bulunurlar. Başkalarının fikirlerini önemserler. Akrep kadını hakkını arayan kişiliğe sahiptir. Fark etmeden alıngan olurlar. Akrep burcuna baktığımızda akrep burçları hedefleri için ilerlerler tüm dikkatlerini yeteneklerini sahip olurlar.

Akrep Burcu Hangi Aydır?

Akrep burcu tarihi 23 ekim ve 20 kasım tarihleri arsanda doğan kişilerdir. Tutkun bir hayatla yaşarlar. Bu sebepten dolayı daha çok kullandıkları kelime arzuluyorum. Hiçbir şey tamamlamadan olayı bitiremezler akrepler en çok gözlerini kullanmayı severler gözleriyle güç gösterisi yaparlar mimikleriyle insanları kontrol etmeye çalışırlar fikirleriyle insanları psikolojik baskı uygularlar özellikle mimikleriyle bir insanı sevip sevmediklerini karşı direk gösterirler akrep insanları çok tehlikelidirler ukala adıllar başkalarını sevmezler sadece kendilerini severler. Kültür açısından kendini pek geliştirmez der boş boğazlıdırlar. Yemeği çok severler konuştukça konuşurlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu