Dekorasyon

Akıllı Sehpalar Evde Ofiste Her Yerde

Son yıllar da en yenilikçi iç ortamlar da tasarımlarının asla vazgeçilmezi olan yaşantınızı kolaylaştıracak akıllı sehpalar çok tercih edilir.

Akıllı sehpalar, son zamanlar da en trend sehpalar aynı zaman da yemek masası ve sehpa olarak kullanılabilmektedir. Yaşantınızı kolaylaştıracak akıllı sehpalar özellikle, ev de , ofiste, yeni ev alan veya  yeni evlenen çiftlerin en çok tercih ettiği bir ev eşyasıdır. Bir sehpa düşünün hem masa, hem sehpa ve hemde depolama olarak kullanılıyor. Akıllı sehpa denilen;  bütün bu ihtiyaçlarınıza ve çok daha fazla ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Akıllı sehpalar

Akıllı Sehpa Modelleri

Son zamanlar da çok fazla evlerimizin dekorasyonunu değiştirmek ve yeni evlenen çiftlerin evlerine  seçtikleri akıllı sehpa modelleri çok fazla olmaktadır. Salonda farklı bir tarz sergilemek için birbirinden hoş ve şık   akıllı sehpa modelleri birden fazla bulunmaktadır. Akıllı sehpa modelleri;

  • Zigon şeklinde uzayabilen,
  • Katlanabilen yemek masaları ve katlanabilen orta sehpalar çeşitleri ile son zamanların vazgeçilmezi olmuştur.

Özellikle tek kişilik veya iki kişilik yaşadığınız alanlarınıza göre çok büyük yemek masalarına göre masaya dönüşebilen akıllı sehpaları kullanarak evinizin dekorasyonunda ciddi bir anlamda yerden tasarruf edebilmektesiniz. Akıllı sehpaları yemek masası olarak kullanmak istediğiniz zaman akıllı sehpanın iç tarafında bulunan mekanizma devreye girerek üzerinde yemek yenilecek bir tablanın yukarı doğru çıkmasını sağlar. Yemek masası yüksekliğine ulaşan bu mekanizma katlanır bir özelliğe sahiptir. Farklı bir sehpa almanıza veya masa almanıza gerek kalmaz. Akıllı sehpaların bir farklı özelliği ise alt kısımlarında  saklanan depolama yapılmasını sağlar. Çok kullanışlı çekmece ve raflar ile kitaplık ve konsol görevini üstlenen modelleri de vardır. Genellikle de  dar ev ortamların da ve ofisler de  bu tarz akıllı sehpalar az bir yer kaplayarak yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Akıllı Sehpa Modelleri Fiyatları

Her zaman akıllı sehpa modelleri fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Evinizin şekli, istediğiniz mobilya, istediğiniz özelliklere göre farklılık gösteren fiyatlar vardır. Her zaman akıllı sehpa alırken mutlaka araştırmanız gerekir. araştırmak hem fiyat açısından daha uygun olanı hem de daha farklı modellerle karşılaşmanıza neden olacaktır

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu